Svadobné doplnky jar - leto 2018

Budúci rok budú dominovať výrazné doplnky na nevestách v podobe šperkov, svadobných závojov a kvetinových vzorov. Ak sa chystáte vydávať, buďte v predstihu a inšpirujte sa nasledujúcou ponukou. 

Výrazné šperky

„In“ budú perly, diamanty a krištáliky, ktoré vyniknú samostatne v šperku, alebo ako zdobenie na šatách a v solitérnych kúskoch na ramenách.

Najkrajšie svadobné chvíle perfektne doplnia šperky inšpirované samotnou bohyňou lásky, Aphrodité. S novou kolekciou od renomovaného klenotníctva ALO diamonds prežijete atmosféru romantickej lásky a nádherných stredomorských zákutí.

Kolekcia Aphrodité  je rovnako ako jej menovkyňa nežná a ženská. Šperky sú v tvare písmen gréckej abecedy, vďaka čomu dostali nádych originality, no zároveň oplývajú eleganciou a štýlom. Bohyňa lásky a krásy sa odjakživa spája s morskou penou, z ktorej sa zrodila, preto je aj nová kolekcia posiata vlnou jemných drahokamov. Očarujúce kúsky tak dostali nádych prímorských krajín.

Nová kolekcia šperkov je dostupná v bielom, žltom i trendy ružovom zlate. Prstene a prívesky sú osadené precízne vybrúsenými bielymi diamantmi. Kúsky plné fantázie sa výborne hodia k sebavedomým ženám, ktoré v sebe ukrývajú poetickú dušu a zároveň vedia oceniť kvalitu a umelecké spracovanie. Viac informácií o kolekciách a šperkoch nájdete na  www.alo.sk.

Závoje a kvetinové vzory na šatách

V roku 2018 budú priam žiadúce bohato nazberané, dlhé závoje posiate výšivkami kvetov. Svetoznámi dizajnéri, ako sú Naeem Khan, Hougton či Reem Acra, prichádzajú so svadobnými kolekciami na rok 2018, ktoré sú neprehliadnuteľné na prvý pohľad. Svadobné šaty oživili farebnými kvetinovými potlačami alebo výšivkami kvetín.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.