Posledné tipy k MDD

O tri dni majú naše malé aj „veľké“ deti svoj sviatok a určite netrpezlivo očakávajú čo pre nich pripravíme, prípadne aké prekvapenie pre nich máme. Prinášame štyri tipy...

Box na desiatu s vlastnou fotkou

Ak premýšľate o tom, čo by ste svojím ratolestiam podarovali, máme pre vás zaujímavý tip – box na desiatu s vlastnou fotografiou. Dá sa vytvoriť ľahko prostredníctvom programu HF Designer alebo online na webovej stránke www.happyfoto.sk. Ak si zvolíte druhý spôsob, stačí vstúpiť na portál, zaregistrovať sa a nájsť si v ponuke Box na desiatu. V ďalších krokoch už importujete fotografie, doplníte text a Box na desiatu máte hotový. Fotografia ktorú na box vložíte môže byť akákoľvek. Či už je to dcérkina obľubená speváčka, herec alebo vaša spoločná fotografia. Doba spracovania objednávky je päť pracovných dní. Cena boxu je 9,99 Eur.

svacinovy box 1200x800

V šľapkách vpred!

Kúpacie šľapky sa stali vďaka svojmu glamour prevedeniu módnou vychytávkou sezóny. V metropole módy akou je Londýn sa vďaka ozdobným umelým kožušinám stali neodolateľnou súčasťou ulíc. HUMANIC na našom trhu zachytáva tento módny trend šľapiek.
Výber je naozaj široký, od lesklých trblietavých modelov, ale aj tých s jemnou nadýchanou ružovou kožušinkou OMG! až po so stikovanejšie prevedenie s umelou kožušinou a lesklými štrasovými kamienkami značky Kate Gray. Zdroj foto: Humanic 

humanic mdd

Veselá dizajnová kolekcia myší Logitech 2017 Doodle Collection

Táto kolekcia je inšpirovaná rozmarnými vzormi z imaginárnych svetov a kombinuje silné vizuálne rozprávanie príbehov a prepracované ručne maľované postavy, vzory a symboly. Kolekcia kreslených vzorov - od "veselej žiarovky" (Lightbulb), cez "tenisky" (Sneakerhead) a "skejťácke burgery" (Skateburger), až po "kopčekovú zmrzlinu" (Triple Scoop) - dodáva dotyk zvláštnosti bezdrôtovým myšiam Logitech® M238 Wireless Mouse.

log goodle coll 1200X600

Myši v kolekcii Logitech 2017 Doodle Collection majú výdrž batérie až 12 mesiacov. Umožňujú ľahký pohyb aj na dlhých webových stránkach alebo dokumentoch vďaka pohodlnému rolovaciemu koliesku, a to bez ohľadu na operačný systém, ktorý používate: Windows®, Mac OS®, Chrome OS™ alebo Linux®. Miniatúrny USB prijímač veľkosti „nano“ vám umožní ovládať počítač myšou až zo vzdialenosti 10 metrov. Maloobchodná cena 24,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na webových stránkách Logitech alebo na našom blogu.

Ultimate Ears WONDERBOOM: reproduktor s prekvapivo mohutným zvukom

Malý reproduktor Ultimate Ears WONDERBOOM™, s Bluetooth pripojením, má značnú osobitosť a prekvapivo mohutný zvuk. Prenášanie reproduktoru WONDERBOOM je jednoduché, ale ešte podstatnejšia je nekompromisná kvalita zvuku, ktorý je čistý, ostrý, s mohutnými basmi a navyše reproduktor vydrží hrať naozaj dlho. S výdržou batérie až 10 hodín a dosahom Bluetooth pripojenia do 30 metrov. Wonderboom je skutočne vodovzdorný a nemusíte sa o neho báť: má triedu ochranného krytia IPX7 (takže môže byť ponorený do hĺbky jedného metra až po dobu 30 minút), vie plávať na hladine a v hornej časti má závesné očko, takže ho ľahko pripnete na akúkoľvek tašku. Rozbehnite to s reproduktorom WONDERBOOM na bicykli, pripnite si ho na batoh alebo ho bez veľkého rozmýšľania hoďte do zátoky.

wonderboom 1200x600

Reproduktory WONDERBOOM m sú k dispozícii v šiestich sviežich farebných prevedeniach: Stone (sívá), Phantom (čierna), Fireball (červená), SubZero (modrá), Cashmere (ružová) a Lilac (fialová). Maloobchodná cena 99.99€. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese wwww.ultimateears.com alebo sa s nami spojte na Instagrame

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.