Do vody!

Začiatkom jari nás častejšie prekvapia jarné dažde, ktoré vedia byť aj veľmi intenzívne. Vtedy aj najlepšie kožené topánky premoknú. A čo také deti! Práve tie vyhľadávajú kaluže vody, z ktorých majú veľkú radosť, keď ich  práve nepozorujeme...

plastenky 1200x700

Naše deťúrence sú ako „živé striebro“, práve preto sa to ani nedá. Jarné dažde a čľapkanie na záhradke sú tou najlepšou zábavou! Vo veselých gumákoch Crocs deťom nič nebráni užiť si kaluží do sýtosti. Výbavu tento rok dopĺňajú šľapky Swiftwater Graphic Clog s motívom vodnej hladiny a zosilnenou špičkou alebo sandálky Swiftwater Wave s postranným zapínaním, navrhnuté špeciálne k vode.

crocs 1200x800

Tip:  Nezabudnite na  praktické ľahké  šušťákové bundičky Reserved, ktoré ochránia pred vodou aj vetrom, alebo kvalitné detské pláštenky značky PiDiLiDi ROBOT  z ľahkého nezávadného materiálu PVC s kapucňa, ktorá je vybavená sťahovacou gumou v leme pre pohodlnejšie nosenie. Pre najmenších je určený detský pršiplášť Viola z ľahkého nezávadného materiálu PEVA, ktorý je ľahší a pevnejší než PVC. Z rovnakého materiálu sú v ponuke aj pláštenky Viola pre väčšie deti.

reserved 0317

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.