Detská obuv jar-leto

Napísal Humanic, Reserved 01. marec 2017

Rok 2017 prináša viac farieb do šatníka a obuvi, obľúbenou sa stane ružová. Farebná paleta detských topánok bola vždy živšia, doplnená o farebné akcenty napríklad na sponách, šnúrkach alebo dekoratívnych detailoch.

Okrem estetického hľadiska, obuv určená pre deti musí spĺňať aj zdravotné hľadisko, aby sa nôžka dobre vyvíjala. Preto by mala byť z prírodných, prípadne priedušných materiálov (useň a textil), ktoré nohu nedeformujú a nechajú ju „dýchať“. Zároveň by mala mať vhodnú koženú výstielku, ktorá správne formuje chodidlo.

Nezanedbateľný je aj uzatvárací systém topánok, ktorý okrem klasických šnúrok ponúka suché zipsy, rôzne uzatváracie spony, ktoré sú dobre ovládateľné aj pre menšie deti.

Dobrá rada nakoniec, pri kúpe a výbere topánky pre vaše dieťa, si vyžiadajte certifikát garantujúci vlastnosti, ktoré zdravá detská obuv má mať. Pretože nie je vždy podmienkou, že drahá topánka je aj kvalitná.

Skôr než sa necháte inšpirovať našimi tipmi, nezabúdajte, že pri výbere na prvom mieste by malo byť zdravotné hľadisko, potom cena a vzhľad.

JAR

MIX & MATCH

Široký výber sneakersov a stredne vysokých tenisiek je zastúpený v sivej a striebornej až po modrú a hnedú. Vynikajú v rôznom dizajne a variantoch, pričom sú ozvláštnené detailmi ako ozdobné zipsy, suché zipsy, farebné dekorácie, dominantné profilové podrážky a kontrastné šnúrky.

Strieborné sneakersy so žiarivými šnúrkami sa hodia ku každému outfitu. Výstavné, krátke sukničky v kombinácii s pančuškami alebo legínsami vyzerajú super a sú mimoriadne zábavné. Chlapci zase štýlovo vyniknú a budú zaručene farbistí v džersejových nohaviciach, pruhovaných tričkách a v pestrých ponožkách.

LETO

LITTLE HEROS

Kým mladé dámy v horúcich dňoch vyzerajú mimoriadne pekne v zdobených kvetinových sandáloch alebo sandáloch typu gladiátor, chlapci prežijú leto vo vzdušných plátnových sneakersoch. Atraktívny sortiment uzatvárajú robustné trekingové sandále na voľný čas, šport a hru.

Veselé farebné potlače so zvieracími a kvetinovými motívmi na širokých rozviatych šatách, volánových sukniach a vzdušných blúzkach určujú trendový dievčenský letný šatník. Chlapci zabodujú s košeľami s výraznými vzormi (napríklad hviezdami) v kombinácii so všetkými druhmi bermúd a šortiek. K tomu jednoducho patria krikľavé ruksaky, ktoré sú zároveň skvelým farebným doplnkom.

TIP: Kabelky a ruksaky
Každá malá slečna sa poteší peknej kabelke a chlapci ruksaku. Nechajte sa inšpirovať výberom zo značky Reserved, ktorá má aj kolekcie detskej obuvi a odevov.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.