Módne trendy pre najmenších jar/leto 2021

Najnovšie detské kolekcie značiek Sinsay a Desigual uspokoja všetky dievčatá aj chlapcov, pretože majú na výber od military štýlu až po kvetinovú romantiku. Značka Sinsay pre deti do 12 rokov prichádza s army trendom. Značka Desigual uprednostnila potlače inšpirované fimovými hrdinami, športom a florálnymi motívmi. 

Univerzálna a dobre kombinovateľná kolekcia SINSAY ARMY GIRL & CARGO BOY

Chlapčenská verzia bola inšpirovaná trendom cargo v športovej edícii. To je zrejmé z praktických strihov, ktoré zahŕňajú mikiny, denimové nohavice a klasické tričká popri pohodlných cargo nohaviciach. Medzi dominantné farby patria zvyčajne vojenské odtiene khaki a olivovo zelenej, ktoré sú prerušované výraznými oranžovými akcentmi. Charakter kolekcie zdôrazňujú tiež potlače a funkčné detaily. 

Kolekcia pre dievčatá predstavuje vojenský trend v menej zjavnej verzii. Dominantné sú odtiene ružovej. Cargo nohavice, denimové nohavice, bundy a tepláky v rovnakom štýle sú samozrejmosť. Pozornosť si zaslúži vrchné oblečenie, medzi ktorý je napríklad lesklá ružová maskáčová páperová bunda. Kolekciu dopĺňajú praktické doplnky: tenisky, farebné ľadvinky a vtipné čiapky. Kolekcia je k dispozícii online na sinsay.com.

Chlapčenská kolekcia bola inšpirovaná filmovými hrdinami Spidermanom či Hulkom, nechýbajú ani autentické potlače rôznych športov. Svoje tričko, bundu či nohavice si nájdu určite nádejní malí športovci - basketbalisti, plavci či skejteri.

Kolekcia pre dievčatá sa predstavuje v romantickom vzhľade.  Objavujú sa klasické Desigual ornamenty, ako aj florálne motívy v novom prevedení na bundách, tričkách, legínach a letných šatách. Nechýba ani tak obľúbený denim na nohaviciach, či v kombinácii na šatách a sukničkách. Pre letné mesiace značka ponúka overaly v kratšej aj dlhšej verzii. Vo farebnej palete dominujú výrazné farby - ružová, tyrkysová, ktoré vyvažuje biela s farebnými motívmi či v kombinácii s čiernou.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.