Detské vianočné kolekcie F&F

Vianoce sú skvelou príležitosťou, kedy si deti môžu užiť pocit malých „dospelákov“, a to vďaka tzv. „matchy-matchy“ modelom. Počas zimy ožije pravé kúzlo Vianoc predovšetkým vďaka detskej kolekcii.

Dominujú v nej červená, modrá a krémová, oživené trblietkami a leskom pre nevyhnutný slávnostný nádych. Použité materiály sú mäkké a nádherne hladké, aby vaše ratolesti boli na Vianoce v maximálnom pohodlí.
V rovnakom pomere sú v ponuke zastúpené elegantné modely. Pokiaľ vtipné vianočné kúsky nie sú vašou šálkou kávy, potom iste oceníte tie v monochromatickom dizajne, z jemnej pleteniny alebo hebkej jednofarebnej kožušinky.

Obľúbené motívy, ako sú soby, tučniaky a snehové vločky, opäť ovládli kolekciu vianočných svetrov zdobených množstvom ďalších veselých detailov, vrátane brmbolcov, peria či svetielok. Tohtoročná kolekcia je navyše obohatená o hviezdy a snehové vločky. Pre starších chlapcov sú dostupné nové motívy z aktuálnych hier, aby boli aj na Vianoce “in”.

„Matchy-matchy“ modely F&F

Jemné saténové a flitrované šaty v ružovom alebo zlatom champagne odtieni, sa celkom prirodzene zladia tak, aby sa malé aj veľké princezné stali hviezdami silvestrovskej oslavy. Aj malý hrdina sa, samozrejme, môže ľahko obliecť ako jeho otecko, a to bez toho, aby to akokoľvek pocítil domáci rozpočet.

„Mini me“ štýl F&F v chlapčenskej kolekcii zastupujú predovšetkým tričká s dizajnom inšpirovaným v pánskej kolekcii, takže aj chlapci budú spolu perfektne ladiť. Kúzlo je samozrejme v detaile; 3D, ozdobné nášivky a blikajúce svetielka sa postarajú o zábavu.

Ideálnym darčekom pre celú rodinu sú štýlovo zladené pyžamá s vtipnými nápismi, ktoré sú ideálne na spoločné leňošenie pri rozprávkach. Tieto sety so sloganmi sú obohatené o modely s postavičkami, vrátane medveďov a ďalších lesných zvieratiek. Nech si vyberiete čokoľvek, tento rok pred nákupom rozhodne neutečiete. Len si predstavte všetky tie rozkošné rodinné fotky, na ktorých bude zachytené jedineč- né čaro Vianoc...

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.