Späť do školy

Napísal KiK, SiNSAY, HOUSE 22. august 2019

Začiatok školského roka je často výzvou nielen pre deti a mládež, ale aj pre rodičov. Či už deti nastupujú do škôlky, do prvej triedy,  alebo na strednú školu, pre rodičov to často znamená zvýšenie výdavkov. Okrem nákupu školských pomôcok deti potrebujú aj množstvo ďalších vecí.

SPÄŤ DO ŠKOLY KiK

Napríklad nové tenisky na telocvik či štýlový outfit na prvý školský deň, čo môže rodinný rozpočet veľmi citeľne zaťažiť. Príďte sa preto pozrieť na novú kolekciu detského oblečenia v predajniach KiK, ktorá nielen skvele vyzerá, ale zároveň ušetrí aj vašu peňaženku. Prvý školský deň sa nezadržateľne blíži a s ním aj výber outfitu vhodného na túto príležitosť. Malé parádnice môžu zvoliť pohodlné šaty v kombinácii s ľahkou bundou alebo klasické džínsy so štýlovým pulóvrom zdobeným flitrami. Chlapci môžu siahnuť po svetríku s námorníckym vzorom alebo po štýlovej kockovanej košeli.

V novej kolekcii nájdete aj množstvo športového oblečenia, ktoré môžu deti využiť na hodiny telesnej výchovy, na krúžok atletiky či iného športu, alebo len tak, ako oblečenie vhodné na doma či na ihrisko. Na rovnaké účely zároveň využijú aj praktickú tašku, do ktorej si môžu vložiť oblečenie na šport aďalšie potrebné vybavenie.

SPÄŤ DO ŠKOLY Sinsay

Tohoročný návrat do školy bude v znamení nostalgie. Dizajnéri značky Sinsay prišli na začiatok školského roka s Disney motívmi. V rámci nich vyčnieva ikonický Mickey Mouse.
Kolekciu oblečenia dopĺňajú doplnky, ktoré sú do školy (i mimo nej) ako stvorené - batohy na všetko potrebné, praktické ľadvinky, topánky, peňaženky a veľa ďalšieho. Oblečenie s ikonickou postavičkou Mickey Mouse sa perfektne kombinuje. Denim, mikiny, tenisky - všetko maximálne univerzálne. Návrat do školy bude tak o niečo príjemnejší...

Sinsay sa vracia do Rokfortu!

Úspech kolekcie Harry Potter x Sinsay prinútil dizajnérov opäť sa inšpirovať čarodejníckym svetom. Oblečenie zdobené čarovnými sloganmi, logami a kúzlami prichádzajú do obchodov pred začiatkom školského roka. Milovníčky sveta kúziel si prídu na svoje.
Kolekcia odevov a doplnkov odkazujúcich na motívy ikonických kníh a filmov sa ukázala byť takým hitom, že sa návrhári značky Sinsay jednoducho museli pokračovať a pripravili toho ešte viac. Návrat do školy tak bude o to magickejší. Okrem oblečenia tu nájdete aj topánky, klobúky, čiapky, batohy a praktické vaky, ktoré sú skvelé do školy i na voľný čas po nej. Nová časť kolekcie Harry Potter x Sinsay je sprevádzaná kampaňou predstavujúcou oblečenie a doplnky v interiéri veľkolepého divadla.

SPÄŤ DO ŠKOLY Harry Potter x House

Pri návrate do školy je čas na nové trendy a trochu mágie. Značka pripravila pre všetkých fanúšikov Harryho Pottera niečo špeciálne - tričká, mikiny a doplnky s motívmi známymi z kníh o mladom čarodejníkovi. Okrem toho prichádza do ponuky niekoľko kúskov inšpirovaných rôznorodosťou športového štýlu, ktoré dopĺňajú čarodejnícku kolekciu.
Kolekcia House určená pre návrat do školských lavíc si berie to najlepšie z mestskej módy a športového oblečenia. Je navrhnutá tak, že si každý nájde niečo pre seba, a to v dámskej i pánskej sekcii.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.