Jarné trendy pre deti

Hurá do krajiny plnej dobrodružstiev! V oblasti detskej obuvi sú v popredí bežecký vzhľad, priedušné úpletové aj kožené povrchy a farebne výrazné detaily v kombinácii so základnými farbami.

sparkle humanic

ADVENTURE SNEAKERS - chlapci
Hurá do krajiny plnej dobrodružstiev! V oblasti detskej obuvi sú v popredí bežecký vzhľad, priedušné úpletové povrchy a farebne výrazné detaily v kombinácii so základnými farbami ako je modrá a sivá. Pohodlný dizajn ako stvorený pre deti, vo vysokokvalitnom prevedení a spracovaní, na výber buď so šnurovaním alebo praktickým zapínaním na suchý zips, prípadne na rýchle zapínanie prostredníctvom elastických šnúrok. Nevyhnutnosti pohybu by topánky nemali prekážať, ale naopak mali ho podporovať.

adventures humanic

Eyes on Style
Tenisky inšpirované svetom športu sa perfektne hodia ku športovému vzhľadu. Skvelé cargo nohavice, tepláky a košele, ktoré sa nosia nezapnuté, sú u chlapcov dlhodobo in.

Stylingový tip: „Sandále so zapínaním na suchý zips alebo s elastický- mi remienkami umožnia veľmi rýchle obúvanie a vyzúvanie.“
LEMON X Tenisky z textilu €24,95 
Stylingový tip: „Rôznofarebné kovové krúžky a pestré šnúrky sa postarajú o skvelé kontrasty.“

STRAP SANDALS - dievčatá
Akonáhle sa vonku oteplí, stávajú sa ideálnou alter- natívou ku teniskám a poltopánkam sandále. Dajú sa rýchlo nazuť i vyzuť a postarajú sa o prevzdušnený pocit, pričom zároveň umožňujú voľnosť pohybu. Zapínanie na suchý zips a protišmykové podrážky poskytujú potreb- nú oporu. Farebne bodujú hlavne sandále s motívmi kve- tov a metalickými prvkami v ružovej a modrej.

strap humanic

Eyes on Style
Mladé dámy si obliekajú tričká s veľavravnými nápismi a kombinujú ich s ležérnymi šatami, nohavicami na traky a sukničkami. Žiadané sú taktiež nadrozmerné kúsky oblečenia a netradične veľká potlač, ovplyvnená predovšetkým hudobnými idolmi.

PLAYGROUND SANDALS - chlapci
Počas vyčíňania vonku vyžadujú detské nohy maximálnu ochranu s minimálnym obmedzením pohybu. Sandále v trekkingovom štýle obe tieto požiadavky plne uspokojujú a toto leto dokážu deti zaujať vďaka etno, zvieracej a komixovej potlači. Je jedno či v prírode, na kúpalisku alebo na detskom ihrisku: S trekkingovými sandálmi sú deti najlepšie vybavené na vzrušujúce zážitky.

playground humanic

Eyes on Style
Trendovosť, voľnosť pohybu a športový vzhľad sú aj pre tých najmenších dôležitým aspektom. Nevyhnutným základom šatníka sú teplákové súpravy, nadrozmerné tričká, tepláky a bermudy. Aj chlapci si môžu chino nohavice kľudne vykasať.

Stylingový tip:
„Detské sandále vyrobené z kvalitných materiálov sú obzvlášť odolné a bez ujmy obstoja pri každom dobrodružstve vonku.“

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.