Pomôžte deťom rozvíjať sa! V materskom centre si užijú kopec zábavy

Ak máte doma drobca, alebo jeho príchod len čakáte, možno sa vás téma materských centier už dotkla. Nájdite si materské centrum podľa svojho gusta a doprajte veľa zábavy sebe i šťastný a zdravý vývin svojmu dieťatku. 

Prinášame pár tipov, ako centrum čo najlepšie využiť:

-      Materské centrá ponúkajú množstvo zaujímavých kurzov, prednášky psychológov, laktačných poradkýň, jogu pre budúce mamičky, zumbu či iné cvičenia ...

-      Dieťa sa prirodzene začlení do kolektívu, keď bude mať istotu, že ste nablízku. Zároveň budete mať o problém menej, keď príde čas nástupu do škôlky. 

-      Podebatujete si s ostatnými rodičmi, aspoň pre pocit, že v tom nie ste sami. 

-      Materské centrá ponúkajú rôzne hračky, ktoré pomôžu rozvoju ako napríklad montessori kútik.

Zaujali vás aktivity v centrách? Teraz im môžete jednoducho prispieť k vytvoreniu inšpiratívneho prostredia pre šťastný a zdravý intelektuálny vývoj detí.Spoločnosť Procter & Gamble v spolupráci so sieťou predajní dm drogerie markt štartuje ďalší ročníkpro­jektu „Pomáhame materským centrám“, ktorý potrvá do 28. februára 2019.Podporiť materské centrá môžete jednoduchým hlasovaním na stránke www.mojadm.sk/pomahamemc.

Ako sa zapojiť?

Nakúpte produkty bežnej spotreby od Procter and Gamble v predajniach dm alebo v e-shope (značky Pampers, Ariel, Lenor, Jar, Gillette, Venus a Oral-B), registrujte tieto nákupy cez súťažný formulár a dajte hlas svojmu materskému centru. Každé euro z nákupu znamená jeden hlas.

Materské centrá s najväčším počtom hlasov získajú 1000 € na vytvorenie krajšieho a inšpiratívnejšieho prostredia. Okrem toho každý mesiac vyžrebujeme zo zákazníkov zapojených do súťaže 10 výhercov, ktorí získajú produktový balíček. Všetky materské centrá, ktoré získajú počas trvania súťaže viac ako 10 hlasov, navyše získajú balíček čistiacich prostriedkov.

Do programu sú zapojené všetky materské centrá v SR registrované v Únii materských centier. Hlasovať môžete aždo 28.02.2019 na www.mojadm.sk/pomahamemc, kde nájdete podrobné informácie o projekte a tiež úplné znenie pravidiel súťaže. 

umc 2019

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.