Trendy v detskej obuvi na jeseň/zimu 2018

Napísal Deichmann 08. október 2018

To najlepšie z aktuálnej kolekcie od spoločnosti DEICHMANN. Štýl hrá stále významnejšiu rolu aj v úseku detskej obuvi. Potvrdzuje to čím ďalej, tým rozšírenejší trend tzv. mini-me – detská obuv, ktorá kopíruje trendy pre dospelých. 

V nadchádzajúcej sezóne sa tak pri dievčenskej obuvi stretneme predovšetkým s klasickými farbami ako fialová, béžová alebo odtieň lesných bobúľ. Pre chlapcov sú určené modely v námorníckej modrej, čokoládovej alebo bledohnedej farbe. Čím sú však deti staršie, tým je obľúbenejšia čierna farba.

Pokiaľ ide o použité materiály, dôležitú rolu hrá velúrová koža, ďalej hladká koža s mierne lesklým povrchom (nappa koža) a naolejovaná koža. Rovnako ako pri dievčatách vedú i u chlapcov šnurovacie členkové modely, nazúvacie čižmy s retro nádychom a tenisky vo všetkých možných podobách. 

Obuv často zdobia rôzne štítky, kvetinové nášivky a umelé kožušiny. Objavujú sa aj hviezdičky a flitre, i keď v decentnejšej podobe než predtým. Obľúbené sú potlače v graffiti štýle a saténové alebo flitrové šnúrky.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.