Rozprávkové Disney tenisky pre mamy a deti

Módna obuvnícka značka TOMS vytvorila v rámci svojej kolekcie FW18 kolekciu inšpirovanú archívmi filmového producenta, nadaného kresliara a zároveň tiež filantropa Walta Disneyho, ktorého ktorá oslavuje originálne skice z klasických Disney rozprávok.

30-dielna zbierka obuvi pre ženy a deti predstavuje unikátne umelecké dielo z prvých troch originálnych animovaných filmov Disney Princess, ako je Popoluška, Snehulienka alebo Šípková Ruženka, ktoré pozná dnes takmer celý svet. :-)

Animované náčrty použité pre jedinečnú kolekciu Disney x TOMS boli pôvodne vytvorené v polovici 30. rokov a roku 1959. Skupina mladých žien pracovala v zákulisí a prinášala život a farbu do animovaných filmov Walta Disneyho. Boli to práve ženy, ktoré vniesli kúzlo detailu týmto nadčasových príbehom, do jednotlivých scén, trblietku po trblietke. J So záujmom o ženské umenie sa v TOMS inšpirovali originálnymi charakteristickými náčrtmi ikon z týchto Disney Princess filmov.

Zdanlivo nesúrodé prepojenie TOMS a Disney má spoločného menovateľa v oblasti sociálnej zodpovednosti v podnikaní. Kým TOMS funguje na obchodnom modeli One for One, kedy generuje za každý predaný pár, druhý pár pre dieťa, ktoré topánky potrebuje, Walt Disney Company mimo finančnú podporu rôznych nadácií a neziskových organizácií vytvára kampane ako "Magic of Storytelling". V rámci tejto kampane potom za každú zakúpenú knihu v obchode Disney alebo fotku pridanú na sociálne siete s určeným hashtagom, zasponzoruje knihu z programu americkej neziskovej organizácie „First Book“, ktorá sa zameriava na darovanie kníh deťom do rodín s nízkymi príjmami.

Či už ide o distribúciu obuvi alebo o zdravotnú starostlivosť, zamestnanci spolupracujúcich neziskových organizácií tvrdo pracujú na podpore komunít, ktorým slúžia. Pri riešení potrieb týchto komunít identifikujú mnohí z našich „giving partnerov“ príležitosť na to, aby umožnili deťom navštevovať školu, vyjadriť svoje túžby a stať sa správcami svojich vlastných životných ciest. Rovnako ako u všetkých produktov TOMS, za každý zakúpený pár Disney x TOMS pomôže TOMS osobe v núdzi. One for One®. Všetky produkty sú dodávané v špeciálne navrhnutom obale Disney x TOMS.

toms cinderela

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.