Elza a Anna sú out. Siahnite radšej po lamách!

Najprv Hanna Montana, potom Hello Kitty a teraz fenomén – sestry Elza a Anna z Ľadového kráľovstva. No kto sa v tom má vyznať? Priznajme si, milé maminky, že aj vkus našich dcér vyzeral za posledné roky podobne. 

V hlavnej úlohe lamy

My by sme už ale radi premenili ich izby na kráľovstvo, ktorého jednotlivé komponenty nebudeme musieť vymieňať hneď ako sa objaví na filmových plátnach ďalšia prelomová rozprávka. A čo tak siahnuť po obrázkoch s lamami? Tieto juhoamerické zvieratká podobné ťavám sa v posledných desaťročiach dostali do celého sveta a ich podoba našim deťom nie je neznáma. Poznajú ich z obrázkov na internete, z počítačových hier i zo zoologickej záhrady. Vylepšite ich izbu neodolateľnými obrázkami, doplňte ich posteľnou bielizňou a nezabudnite na zopár školských potrieb. Pre mladších postačia milé dekorácie a rámiky na fotografie a výbava je kompletná!  Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk 

V hlavnej úlohe plameniaky, monstery a ananásy

Leto je v plnom prúde a našu myseľ už dávno opantali vysoké teploty a horúce slnečné lúče. Práve kvôli príchodu najteplejšieho ročného obdobia sme rýchlo vymenili kabáty a hrubé svetre za pestré oblečenie s populárnymi vzormi. Z vlaňajšieho roka nám ostali v skrini nejaké ovocné motívy, exotické vtáky a etno vzory. Takmer nič sa nezmenilo, plameniaky, ananásy a monsterové listy hrajú prím aj v tohtoročných kolekciách mnohých odevných značiek. Ak si myslíte, že váš šatník už nepotrebuje zmenu a sviežeho oblečenia máte dosť, pozrite si napríklad dievčenskú kolekciu s hravými vzormi, ktoré rozveselia deň vašej prázdninujúcej školáčky na návšteve u babky, či na vytúženej dovolenke pri mori.Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk.

kik pelikan

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.