Vynikajúca pomôcka pre každú mamičku

Zvládať dnes domácnosť a popritom svoje ratolesti nie je pre moderné matky vôbec jednoduché. Naše mamy a staré mamy to mali jednoduchšie a takmer všetok svoj čas venovali len práci okolo domácnosti a starostlivosti o deti. Predstavíme si vynikajúcu pomôcku, ktorá môže pomôcť aj vám, ak máte doma malé bábätko.

pr klbkostastia

Ergobaby nosič 

Ak chcete navariť chutný obed, utrieť prach, alebo si len vypiť šálku horúcej kávy, s malým dieťatkom to budete mať ťažšie. Chcete mať svoje dieťatko neustále nablízku a bojíte, že by sa mu počas vašej neprítomnosti mohlo niečo stať? Ako ale situáciu vyriešiť?

Môžete si kúpiť nový rastúci Ergobaby nosičod kvalitných výrobcov, ktorý vám pomôže práve v takýchto situáciach, aké sme si spomínali vyššie. Dieťatko vložíte do nosiča a nech už robíte čokoľvek, budete ho mať neustále pri sebe. Väčšina týchto nosičov má aj integrovanú kapucňu, ktorá podopiera hlavičku dieťatka počas spánku a zároveň ho chráni pred vetrom a dažďom. Ergonomický nosič vám poskytne maximálne súkromie práve vtedy, keď budete s dieťatkom na prechádzke. Nie sú zbytočne drahé, sú vyrobené z organickej bavlny a sú vhodné nielen pre novorodencov, ale aj pre staršie deti.

Manduca nosič 

Zo všetkých nosičov dávame do pozornosti práve praktický Manduca nosič. Je vyrobený z BIO bavlny, je praktický, pohodlný a hlavne príjemný na dotyk. Je navrhnutý tak, aby vášmu dieťatku neublížil. Má vnútornú integrovanú vložku, ktorá umožňuje nosiť dieťatko od narodenia a to aj bez toho, aby dochádzalo k neprirodzenému rozťahovaniu nožičiek.

Priaznivo ovplyvňuje vývoj vášho dieťatka

Ergonomické nosiče vám nielen uľahčia starostlivosť o vaše dieťatko, ale priaznivo pôsobia aj na jeho vývoj. Kontakt koža na kožu je pre dieťatko veľmi dôležitá. Aj mamičkám, ktoré porodia predčasne, prikladajú dieťatko priamo na kožu.

Ak budete nosiť dieťatko v ergonomickom nosiči, bude pokojnejšie, bude vám lepšie spávať a ľahšie ho utíšite v prípade, že začne byť nepokojné. Navyše tieto nosiče chránia aj zdravie vašej chrbtice, čo určite oceníte. Okrem ergonomického nosiča vám odporúčame aj moderné zdravotné stoličky. Chránia zdravie vášho chrbáta najmä vtedy, ak často sedávate za pracovným stolom alebo pri počítači.

Zdroj foto: Klbko Šťastia

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.