Výber letných kolekciií pre deti

Každá mama miluje, keď sú jej ratolesti veselé a žiaria. Súčasťou tejto mozaiky je aj oblečenie. Dizajnéri stavili na pohodlný denim i ľahké textílie, ktoré sú praktické počas horúcich dní v meste a zídu sa aj počas dovolenkových dobrodružstiev.

DOSPELÁ MÓDA V MINI VYDANÍ jarná kolekcia Re. Kids Concept

Deti fascinujú šatníky dospelých a radi by sa ukázali nielen pred zrkadlom v oblečení mamičky či otca. Reserved preto prichádza s jarnou kolekciou Re. Kids Concept, ktorá je určená pre deti, no vychádza z módy pre dospelých. Je to zmes športového štýlu, retro nádychu, veselých potlačí a priamo reflektuje v dievčenskej i chlapčenskej kolekcii aktuálne trendy z módnych prehliadok.

LETNÁ KOLEKCIA PRE MATKY A DCÉRY - LITTLE PRINCESS

Značka Mohito pripravila po veľkom úspechu predošlých kolekcií Little Princess špeciálnu letnú kolekciu. Mamy a dcéry v rovnakom oblečení sú jednoducho rozkošné. Dizajnéri stavili na pohodlný denim i ľahké textílie, ktoré sú praktické počas horúcich dní v meste a zídu sa aj počas dovolenkových dobrodružstiev.
Kolekcii dominujú pastelové farby, a to najmä ružová a odtiene žiarivej žltej. Flitrové aplikácie na oblečení sa menia dotykom. Základom letnej kolekcie sú šaty s odhalenými ramenami, no nechýbajú tričká, blúzky, šortky, sukne i doplnky - slnečné okuliare, espadrillky i kabelky vo veľkostiach pre dievčatá i ich mamičky.
Oblečenie z kolekcie Little Princess je dostupné vo vybraných predajniach Mohito a online na mohito.com.

Desigual KIDS jar/leto 18

Desigual vie, čo deti milujú. Oblečenie, ktoré nie je fádne, nudné a je zrkadlom ich kreativity, hravosti a životného štýlu. Kolekcia Desigual pre novú sezónu jar/leto 18 prináša hravé potlače tropických kvetov, indiánske motívy, kreatívne spracované námornícke vzory i veselé farby. K dispozícii pre všetky vekové kategórie chlapcov, dievčat i pre najmenšie bábätká. Kúpite v predajniach Desigual alebo online na dsgl.sk.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.