Nové kolekcie pre deti a mládež

Napísal Reserved, SiNSAY 14. február 2018

Jar 2018 v detskej kolekcii Reserved kids je radostnou kombináciou šťavnatých ovocných farieb s očarujúcimi pastelovými farbami. Jednotlivé kúsky sú obohatené nostalgickými akcentmi z deväťdesiatych rokov a zábavnými potlačami.

DETI

Bombery, džínsové súpravy, priehľadné plášte i séria tričiek a mikiny s nápismi predstavujú základ kolekcie detského oblečenia. Kolekcia pre dievčatá reflektuje najnovšie trendy z prehliadkových mól s detským dievčenským akcentom, a to napríklad v podobe potlačí obľúbených kreslených postavičiek. Nemenej dôležité sú potlače kvetov, ovocia i zvieracie vzory. Príroda tu teda hrá hlavnú úlohu. Chlapčenská kolekcia má veľa športových akcentov a dominuje ležérny štýl. Bundy i nohavice sú vybavené množstvom vreciek. Sú tak dokonalým spoločníkom pre malých dobrodruhov.

MLÁDEŽ

HERoes SiNSAY jar/leto 18
Kampaň HERoes je poctou mladým superhrdinkám a ich originalite. Povzbudzuje dievčatá v hľadaní svojich silných stránok. Každá sa vyjadruje iným spôsobom, má svoje vlastné záľuby a jedinečný štýl. Sú však spojené priateľstvom a vedia, že môžu robiť čokoľvek.
Prvá zo štvorice je prirodzenou trendsetterkou. Má zmysel pre štýl a vrodenú charizmu. Ďalšia z dievčat je milovníčkou jedla. Pozná všetky najlepšie reštaurácie v meste. Geek-girl obľubuje nové technológie, sci-fi a jednorožce. Dni trávi hrou na konzolu a učí sa programovať. Štvrtá hrdinka je skutočnou rebelkou. Umelecká duša, ktorá sa nebojí povedať, čo si myslí a ísť proti prúdu. Všetky majú svoje ja zapísané i do svojho vzhľadu. Dievčatá vyjadrujú svoju individualitu oblečením z novej kolekcie SiNSAY. Sezóna jar/leto 18 je pripravená zachytiť každý individuálny štýl, a to oblečením i doplnkami.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.