Baťa nezabúda ani na deti

Napísal TS BAŤA 05. február 2018

Práve naši najmenší potrebujú správnu obuv, aby v dospelosti nemali zdravotné problémy. Pri výbere chlapčenskej alebo dievčenskej topánky treba klásť dôraz na dobre sediaci tvar, kvalitnú koženú výstelku a priedušnosť.

Dlhodobou prioritou značky sú kvalitné materiály, funkčné technológie a perfektné spracovanie detskej obuvi. Kolekcia pre princezné a malé princa obsahujú modely pre každý deň a voľný čas. Kolekcia pre jar / leto 2018 kúpite vo všetkých predajniach Baťa v Českej republike a na slovenské alebo na e-shope www.bata.sk.

DETSKÁ KOLEKCIA

Detská jarná kolekcia je šitá na mieru všetkým malým šibalom, ktorí si nenechajú ujsť žiadne dobrodružstvo. Ľahké priedušné materiály dopĺňajú kožené vkladacie stielky, veselé farby a hravé detaily. Topánky sú testované v Česku i v zahraničí, môžete sa preto spoľahnúť, že Vaše deti budú mať počas všedných dní, hier i výletov tú správnu oporu.

Dievčenská kolekcia

Chlapčenská kolekcia

TRI DÔLEŽITÉ KROKY PRE OBOJSTRANNÚ SPOKOJNOSŤ

1. Meranie a výber správnej veľkosti
Dĺžku nohy meriame vždy v stoji od najvzdialenejšieho oblúka päty ku koncu najdlhšieho prsta. Topánku voľte trošku väčšiu než je j samotné chodidlo. V priestore pred prstami musí byť ponechaných 10 – 15 mm veľkostného nadmerku. Nezabúdajme ani na šírku! Tá by mala zodpovedať obvodu nohy v oblasti prstových kĺbov.

2. Veľkostné označenie je len orientačné
Veľkosť vplyvňuje tvar kopyta, strih a materiálové zloženie topánky.

3. Prechádzka
Skôr než sa rozhodnete, nechajte dieťa v nových topánkach prejsť sa po predajni. Všímajte si, či sa mu obuv pri chôdzi nekĺže z päty alebo ho, naopak, neodiera.

Zdroj: BAŤA 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.