Tip na interaktívnu zoo vo vašej obývačke

Spoločnosť EasyCo, výhradný dovozca produktov značky NEOBEAR a prevádzkovateľ eshopu EasyStore.cz, prináša na slovenský trh edukačnú hru Popup Zoo 1.

Vďaka rozšírenej realite sa zmenia 2D obrázky na kartičkách na realistické 360° obrázky na vašom tablete alebo v chytrom telefóne, ktoré sa pohybujú a vydávajú zvuky.

 • NEOBEAR Popup Zoo 1 je edukačno-zábavná pomôcka pre deti a rodičov
•  Zvieratá na kartičkách sa pomocou chytrého telefónu alebo tabletu zobrazujú v 3D podobe
•  Zároveň sa pohybujú ako živé a vydávajú pritom zvuky

Táto pomôcka vás prenesie do rozšírenej reality a vytvorí vám malú zoo priamo vo vašej obývačke či detskej izbe. 96 interaktívnych kariet s rôznymi zvieratami podporuje reálny obraz sveta doplnený počítačom vytvorenými objektami.

Sada NEOBEAR Popup Zoo 1 je ideálna edukačné pomôcka pre školy a škôlky, podporuje udržanie pozornosti, rozvoj mozgu a kreativity detí. Slúžiť môže aj na výučbu cudzích jazykov alebo len ako interaktívna zábava pre deti a ich rodičov.

„Ide o skutočne originálne objavovanie tajuplného sveta zvierat, ktoré zabaví celú rodinu. Navyše, vďaka spojeniu zvukových a vizuálnych podnetov spolu s písaným slovom si deti informácie o živočíchoch oveľa lepšie zapamätajú“, hovorí Ing. Patrik Pavelka, zakladateľ a spolumajiteľ spoločnosti EasyCo s.r.o.

Súčasťou balenia je okrem kartičiek so zvieratami aj praktický stojan pre tablet či telefón, látkové vrecúško pre uchovanie a prenášanie kartičiek a aktivačná karta až pre 5 rôznych inteligentných zariadení.

Popup Zoo 1 sa predáva priamo na eshope exkluzívneho dovozcu produktov značky NEOBEAR, EasyCo www.easystore.cz s dopravou zadarmo alebo u všetkých dobrých obchodníkov za odporúčanú cenu 32,98€ vrátane DPH.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.