Zimné potešenie pre celú rodinu v údolí Stubaital

Dovolenka v údolí Stubaital je zárukou dobrých snehových podmienok v štyroch lyžiarskych strediskách, pestrých zimných dobrodružstiev a bohatého programu pre celú rodinu. 

Fantasticky zasnežené horské svahy, nespočetné zimné aktivity a prvotriedne zábavné programy pre malých i veľkých dovolenka v údolí Stubaital rozžiari nielen detské oči. Od lyžovania, snowboardingu či freeridingu cez bežecké lyžovanie, zimnú turistiku a výlety na snežniciach až po dobre upravené sánkarské dráhy – štyri lyžiarske strediská ponúkajú to pravé pre každého milovníka zimných športov. Čo sa týka rodinnej dovolenky, je Stubaital s niekoľkými oceneniami jedným z najvyhľadávanejších lyžiarskych stredísk v Alpách. Vďaka maskotom BIG Family sa zimné prázdniny stávajú pre najmenších skvelým zážitkom. Kvalitné, overené lyžiarske školy a vynikajúco pripravení lyžiarski inštruktori zabezpečia uvoľnenú a nekomplikovanú lyžiarsku dovolenku s celou rodinou. Maskoti BIG Family sa navyše pri lyžovaní postarajú o extra dávku zábavy.

Veľká rodinná ponuka a zábava na svahu pre najmenších

V oblasti Stubaier Gletscher, najväčšom ľadovcovom lyžiarskom stredisku, čakajú na malých lyžiarov v časti BIG Family Ski-Camp chlpatí maskoti B.BIG, Mini B a B.GIANT. Deti od štyroch rokov sa učia lyžovať v pestrom svete BIG Family.

Kinderland, zatiaľ čo o úplne malé deti je dobre postarané v detskej škôlke BIG Family Kindergarten. Len 45 minút jazdy autom od alpskej metropoly Innsbruck sa vyveziete lanovkou 3S Eisgratbahn do kráľovstva snehu na Stubaiskom ľadovci. Vo výške 2 900 metrov ponúka ľadovec záruku snehu od októbra do júna.

Novou a veľmi špeciálnou vychytávkou časti Gamsgarten je obrovský mamut B:GIANT, ktorý je tu pripravený na rodinné fotenie. Pre všetkých nadšencov dobrodružstiev a akcie ponúka toto kráľovstvo snehu aj celý rad zábavných parkov: Malí lyžiari sa môžu vyblázniť na dráhe BIG Family Boardercross s bubnami a ostrými zákrutami, na trati BIG Family Slalom alebo na kilometrovej dráhe BIG Family Fun Slope. Na budúce freestylové hviezdy čaká BIG Family Slopestyle s rôznymi zábradliami a prekážkami. Za návštevu tiež stojí ľadová jaskyňa: 30 metrov pod zjazdovkou sa otvára tajomný a fascinujúci svet večného ľadu. Všetky deti do desať rokov jazdia v stredisku Stubaier Gletscher v sprievode platiaceho rodiča zadarmo.

Úžasné zážitky v strediskách Elfer a Serles

Tri dokonale upravené sánkarské dráhy pri horskej lanovke Elferbahnen ponúkajú poriadku dávku zábavy na snehu pre celú rodinu. Trikrát do týždňa je sánkarská dráha do dediny osvetlená aj v noci a lanovku do doliny Pinnistal ožaruje svetlo lámp každý piatok. Rýchle zjazdy zaistia nezabudnuteľné dovolenkové zážitky. Pre najmenších hostí, ktorí chcú trénovať lyžovanie, je k dispozícii cvičný svah v stredisku Krößbach, ktoré je domovom lyžiarskej sovy Elfi. Relatívne plochý terén s vlekom a čarovným kobercom je ideálny na prvé pokusy na dvoch doskách.

Priamo pri údolnej stanici horskej lanovky Serlesbahnen Mieders, v ríši kráľa Serliho, vtipnej lasičky, čaká na malé lyžiarske hviezdy malebná sánkarská dráha. Najrôznejšie učebné pomôcky, ako sú napríklad vleky alebo kúzelné koberce, tu malým lyžiarom pomáhajú získať istotu pri prvých oblúčikoch. Zábava a radosť z pohybu sú pritom ako vždy na prvom mieste.

Špeciálnu ponuku predstavujú bezplatné lyžiarske vleky v troch lyžiarskych strediskách, ktoré sa vzťahujú na všetky deti do 10 rokov v sprievode platiaceho rodiča. Okrem toho sú niektoré ubytovania z programu BIG Family Premium Homes špeciálne prispôsobené tak, aby vyhovovali potrebám detí. Údolie Stubaital je ideálnym miestom na perfektnú zimnú dovolenku s celou rodinou!

Ako vždy, to najlepšie na koniec: Nová karta SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

Od jesene 2019 prinesie inovatívna karta SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck naozaj pridanú hodnotu. Spája Stubaier Gletscher a 12 ďalších lyžiarskych stredísk v údolí Stubaital a okolí Innsbrucku, 3 kúpaliská a 22 lifestylových, kultúrnych a turistických cieľov v Innsbrucku aj jeho okolí. Prvýkrát je v jednej karte zahrnutá dokonalá zábava na svahoch a pulzujúca atmosféra mesta. Karta platí od 1. 10. 2019 do 10. 5. 2020. Karta SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck je k dispozícii vo verziách od 2 dní. Viac informácií nájdete na ski-plus-city.com

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.