Súťaž o manikúru ako zo salónu s novinkami mark.!

Patríte k milovníčkam farieb, vzorov či ozdôb na nechtoch? Potom má pre vás spoločnosť AVON Cosmetics skvelých pomocníkov, s ktorými si vykúzlite v pohodlí domova nápaditú a zároveň profesionálnu manikúru ako zo salónu.

AVON predstavuje novinky dekoratívnej kozmetiky mark. v podobe výrobkov určených na vytvorenie trendovej manikúry. Rozširuje ponuku lakov na nechty s lesklým gélovým efektom o ďalších 9 odtieňov, predstavuje nové laky na nechty so špeciálnym tenkým štetcom na vytvorenie geometrických vzorov, laky na nechty Neon Tropics v neónových odtieňoch a farebné kamienky na zdobenie nechtov. S týmito pomocníkmi si jednoducho vytvoríte dokonalú manikúru, ktorú určite nik neprehliadne.

Lak na nechty s lesklým gélovým efektom
Objem: 10 ml
Bežná cena: 6,50 €
AVON prináša obľúbený lak s gélovým efektom značky mark. v ďalších 9 nových odtieňoch. Či si zvolíte odtieň pripomínajúci letný východ slnka alebo modrú lagúnu, v každom prípade získate intenzívny lesk, pričom nebudete potrebovať UV lampu.

Lak na dekoráciu nechtov
Objem: 3 ml
Bežná cena: 5,90 €
Geometrické vzory sú teraz trendy a vedia upútať pozornosť! Dosiahnete ich jednoducho s profesionálnym lakom na zdobenie nechtov s tenkým štetcom, ktorý predstavuje AVON. Zapojte kreativitu a ozvláštnite svoju manikúru farebnými geometrickými tvarmi. V ponuke je 5 moderných odtieňov.

Lak na nechty Neon Tropics
Objem: 10 ml
Bežná cena: 6,50 €
AVON predstavuje lak na nechty Neon Tropics, ktorý je v ponuke v 4 neónových farbách. S nimi bude vaša manikúra výrazná a neprehliadnuteľná ako kedykoľvek predtým.

Farebné kamienky na zdobenie nechtov
Bežná cena: 4,90 €
Ak sa s manikúrou doslova radi vyhráte, určite siahnite po farebných kamienkoch na zdobenie nechtov. Kamienky sú v ponuke v 12 rôznych dizajnoch. Stačí otočiť vrchnákom, vybrať si kamienky vašej obľúbenej farby a už len zdobiť.

s mark 0517

Súťažte o 3 balíčky s lakmi na nechty dekoratívnej kozmetiky značky mark. do 23. mája 2017!

Otázke: Napíšte nám, o koľko nových odtieňov je doplnená kolekcia dekoratívnej kozmetiky s gélovým efektom značky mark.?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.