Súťaž

Do boja so zápachom!

Bežný deň dnešnej ženy je plný pohybu a nespočetného množstva aktivít. Prebiehať medzi prácou a domovom, starať sa o deti, domácnosť a do toho si nájsť chvíľku na nejaké to cvičenie, nie je žiadna zábava. Vyťažená žena vyvinie rovnaké množstvo energie ako aktívny športovec. Ako to všetko zvládnuť bez nepríjemného zápachu, ktorý telo v náročných situáciách produkuje? Vyzbrojte sa účinným bojovníkom - antiperspirantom Rexona Active Shield Fresh, ktorý vďaka svojej špeciálnej formule efektívne bojuje proti baktériám, a vy tak budete mať o starosť menej.

View the embedded image gallery online at:
http://femme.sk/index.php/sutaz/item/9707-sutaz#sigProId96a1e4aab7

Dámsky antiperspirant Rexona Active Shield Fresh vás dokonale ochráni proti nepríjemnému zápachu. Málokto vie, že pot samotný cítiť nie je. Príčinou problému sú baktérie, ktoré sa v podpazuší prirodzene vyskytujú. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu eliminuje novinka od Rexony množstvo baktérií až o 90 %, a tým ničí aj nepríjemný zápach, ktorý spôsobujú. Dámsky antiperspirant Rexona Active Shield Fresh má charakteristickú sviežu a ľahkú vôňu, ktorú si zamilujte hneď a na prvé pričuchnutie. Dominujú jej iskrivé tóny citrusových plodov, zeleného lístia a bobuľovitého ovocia, doplnené o elegantný základ so zmesou jantáru, pižma a santalového dreva. Ďalšou výhodou tohto výrobku je patentovaná technológia Montionsense, vďaka ktorej prítomné mikrokapsule obsahujúce vôňu pri pohybe praskajú a uvoľňujú parfermáciu postupne podľa úrovne fyzickej aktivity. Čím viac sa hýbete, tým intenzívnejšie sa vôňa uvoľňuje. Pocit sviežosti tak vydrží až 48 hodín. Vyskúšajte dámsky Rexona antiperspirant Active Shield Fresh v spreji, tuhý alebo guľôčkový a užívajte si život v pohybe a nestarajte sa o nechcený zápach. 

s remington 17 

Súťažte o kulmu Remington a balíček s dámskou kozmetikou Rexona do 21. apríla 2017!

Nie je potenie ako potenie. Je veľký rozdiel medzi termoregulačným a emocionálnym potením. Úlohou toho prvého je ochrániť telo pred prehriatím. K emocionálnemu poteniu dochádza v dôsledku psychického tlaku, trémy, strachu, bolesti, ale aj radosti.

Otázka: Napíšte nám, ako sa volajú dve hlavné zložky vegetatívneho systému pri emocionálnom potení?
Pozri: Čo sa deje v hlave, keď sa potíme?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Tünde Reszegi-Bucsay piatok, 14 apríl 2017 22:05 napísal Tünde Reszegi-Bucsay

    Pri emocionálnom potení hrajú dôležitú úlohu dve hlavné zložky vegetatívneho systému - sympatikus a parasympatikus.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.