Súťaž o produkty Emco

Máte chuť na niečo dobré, ale zároveň zdravé? Uvarte si čaj alebo kávu, zababušte sa do deky a vychutnajte si nové Emco Digestive sušienky. Celozrnná sušienka sa môže pochváliť vysokým obsahom vlákniny a je tak určená pre „spokojné bruško“.

Emco Digestive sú jemné a krehké sušienky vyrobené z celozrnnej ovsenej a pšeničnej múky s vlákninou z čakanky. Vďaka tejto kombinácii obsahujú o 30% viac vlákniny v porovnaní s inými druhmi sušienok. Rovnako ako ostatné výrobky Emco neobsahujú palmový tuk, ktorý je nahradený panenským repkovým olejom s nízkym obsahom nasýtených mastných kyselín. Sušienky sú vyrobené bez umelých farbív a konzervantov.
Receptúra digestive sušienok bola vyvinutá v roku 1839 v Škótsku. Názov bol odvodený od myšlienky dosiahnuť príjemný pocit v žalúdku znížením jeho kyslosti. Dnes sú tieto sušienky obľúbené v rôznych častiach sveta a konzumujú sa s čajom (ako napr. v Anglicku) alebo s rannou kávou (často v Španielsku). Vďaka ich zdravému obsahu a veľkosti balenia sú ideálne na váš rodinný stôl ako prvé jedlo na začiatku dňa. Výborne sa hodia aj na prípravu chutných dezertov typu cheesecake. Viac na www.emco.sk

emco digestive1200x800

Súťažte o balíček so sušienkami Emco Digestive a mixom ďalších Emco produktov. Na vaše odpovede čakáme do 24. marca 2017.

Otázka: Napíšte nám, v ktorom roku bola vyvinutá receptúra digestive sušienok?

Vaše meno alebo značka

Váš e-mail

Mesto

Odpoveď na súťažnú otázku

1 Komentár

  • Komentár Vladimír utorok, 21 marec 2017 06:04 napísal Vladimír

    Moje deti ich zbožňujú.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.