Súťaž o tuhé antiperspiranty

Dove predstavuje nový rad Dove Men + Care Elements inšpirovaný prírodnými elementmi.

Dove Men + Care prináša novinku v podobe radu Elements, ktorý je inšpirovaný prírodnými elementami. Kombinácia vybraných prvkov prírody a jedinečnej starostlivosi Dove pomáha pokožke zachovávať jej prirodzenú hydratáciu a ponúka mužom novú podobu sviežosti. Tento rad oslovuje všetkých mužov, ktorí si chcú dopriať nadštandardnú starostlivosť o pokožku a príval sviežosti.

dove men care600x400

Nový rad Dove Men + Care Elements je v ponuke vo variantoch Minerals + Sage a Talc Minerals + Sandalwood. Vône Minerals + Sage kombinujú prírodné minerály so šalviou, ktorá je známa svojou schopnosťou regenerovať telo a myseľ. Jedinečná a kontrastná vôňa pikantného kardamónu, zelených listov, santalového dreva a zmyselného jantáru v kombinácií s mäkkým mastencom vo variante Talc Minerals + Sandalwood navodí dlhotrvajúcí pocit čistoty a hydratácie a pokožku krásne prevonia.

Dove Men+Care sprchový gél

Patentovaná technológia MICROMOISTURE pomáha chrániť vašu pokožku pred vysúšaním behom sprchovania. Zanecháva pocit sviežej a hydratovanej pokožky. K dispozícií je
vo variante Minerals + Sage.

Dove Man+Care tuhý antiperspirant a sprej

Až 48 hodinová ochrana proti poteniu a zápachu. Pomáha chrániť pokožku proti vzniku podráždení v podpazuší. K dispozícií sú varianty Minerals+Sage a Talc Minerals + Sandalwood.

s antiperspiranty

Súťažte o kozmeticky balíček s antiperspirantmi Dove, Rexona a Fa do 24. marca 2017.

Otázka: Aký je základný rozdiel medzi deodorantom a antiperspirantom?
Pozri: Poznáte rozdiel medzi antiperspirantom a deodorantom?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.