Súťaž Wellness by Oriflame

Napísal Oriflame 17. február 2021

Predstavujeme sériu Wellness by Oriflame

Produkty, ktoré vám pomôžu udržiavať správne množstvo vitamínov, minerálov i ďalších prospešných látok, a to aj v dnešných hektických časoch. Mnoho vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých látok nájdeme v bežnej strave, ale niekedy je dôležité zaradiť ich do svojho jedálnička aj vo forme doplnkov stravy.

Wellness Pack pre ženy i Wellness Pack pre mužov obsahuje všetko potrebné pripravené v 21 kompaktných balíčkoch, ktoré si so sebou môžete jednoducho vziať na cesty alebo len tak do kabelky. V každom balíčku nájdete kombináciu 12 vitamínov a 10 minerálnych látok, omega-3 mastné kyseliny z vysokokvalitného rybieho tuku, výťažok z čučoriedok a mikroriasy, a to v štyroch malých pilulkách. Jedno balenie vám vydrží tri týždne. 

wellness_by_oriflame1

Okrem týchto základných vitamínov a minerálnych látok obsahujú jednotlivé balenia aj väčšie množstvo zložiek, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie ženského aj mužského organizmu. Ženy potrebujú viac kyseliny listovej, železa a vápnika, mužský organizmus, naopak, ocení väčšie množstvo horčíka, selénu a zinku.

Milé naše čitateľky a čitatelia, pripravili sme pre vás súťaž o Wellness Pack pre ženy i Wellness Pack pre mužov a nápoj Natural Balance! Neváhajte a píšte nám správne odpovede do 24. februára 2021.

Otázka: Napíšte nám, ako sa volá  výťažok z čučoriedok a mikroriasy?

Správnu odpoveď nájdete v článku Venujte svojmu telu správnu starostlivosť ‒ jednoducho

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.