Vyhrajte luxusné dekoratívne novinky od Oriflame!

Napísal Oriflame 14. október 2020

 Rad Giordani Gold od Oriflame predstavuje ten najvyšší luxus a rozmaznanie vašej pleti. Nič lepšie si jednoducho nemôžete dopriať.

Dekoratívny rad Giordani Gold od Oriflame je svetom luxusu, svetom výživy a svetom dokonalého každodeného rozmaznávania sa. Drobné potešenia a radosti na každý deň sú presne to, čo potrebujeme, aby sme sa cítili príjemne a šťastne. Produkty radu Giordani Gold sú spojením luxusných ingrediencií, šetrných receptúr a premysleného majstrovstva. Ak ste ju náhodou stratili, tak s nimi v sebe opäť objavíte krásnu, sofistikovanú ženu!

Jednou z noviniek je Omladzujúci krycí krém Giordani Gold, ktorý pleť hydratuje, dodá jej pocit hebkosti, rozjasní ju a zároveň ju vďaka SPF10 chráni pred slnečnými lúčmi. Obsahuje prebiotické sérum, ktoré posilňuje ochrannú bariéru pleti optimalizovaním kondície pleťových buniek a posilňovaním štruktúry ochrannej bariéry pleti.Sérum zároveň zlepšuje textúru, žiarivosť a hydratáciu pleti a dodáva jej svieži prirodzený vzhľad. Umožňuje vytvárať vrstviteľné krytie. Ďalšou dôležitou ingredienciou je prírodný výťažok z lotosového kvetu, ktorý pomáha vytvárať hodvábne hladký a zdravý vzhľad pleti a dodáva jej výživu.

Pred použitím Omladzujúceho krycieho krému môžete siahnuť po ďalšej novinke, Perleťovej podkladovej báze Giordani Gold. Je to prvá hybridná podkladová báza od Giordani Gold s farbu meniacimi perličkami a s ľahkou hydratačnou gélovou textúrou na zdokonalenie a nádherné rozjasnenie pleti. Báza je obohatená o kysellinu hyalurónovú, ktorá hydratje, zjemňuje, vypĺňa a rozžiaruje pleť. Nanáša sa pod krycí krém, hydratuje a vytvára hladký, plný podklad, pleti dodáva mladistvý vzhľad.

s_oriflame_1020

Teraz môžete s femme.sk obe tieto novinky od Oriflame vyhrať! Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku:

Koľko noviniek priniesol v aktuálnom katalógu Oriflame rad Giordani Gold?

Odpoveď, ktorú nájdete na www.oriflame.sk , posielajte do 21. októbra.

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.