Súťaž Triola

Dezinfekčné prostriedky sú už niekoľko týždňov nedostupné, pričom pravidelné umývanie rúk a hygiena majú tú najvyššiu prioritu. Spoločnosť Mäurer & Wirtz bola taktiež v tejto veci niekoľkokrát oslovená – a to z dobrého dôvodu: Ich séria 4771 Pravá kolínska voda Eau de Cologne majú dezinfekčné vlastnosti.

Nanovláknové rúška sú vyrobené z vlákien tisíckrát tenších ako vlas. Neprepustia baktérie ani vírusy, napriek tomu nerobia problémy pri dýchaní dokonca ani astmatikom či kardiakom a ochranu poskytujú počas celého dňa. Na začiatku príbehu nanorúšok bol snaha vytvoriť vysoko priedušný materiál, vhodný na zdravotnícke náplaste a kozmetické masky. Marcela Munzarová, konateľka firmy Nano Medical s. r. o., dcérskej spoločnosti Triola, je uznávanou osobnosťou nanopriemyslu doma aj vo svete. Prezývku „Nano lady“ vyslovujú jej vedeckí kolegovia s patričnou úctou a rešpektom. Táto dáma totiž stojí za vývinom unikátneho materiálu, pôvodne určeného na prekrývanie rán či ako materiál na kozmetické masky. Pandémia však zmenila plány a dnes autorka prevratného nápadu vyrába nanovláknové štruktúry, ktoré odfiltrujú 99,9 % vírusov a baktérií.

Tip: Čo dokáže Pravá kolínska voda a ako nám dokáže pomôcť?

Je to niečo veľmi zvláštne: starostlivo vyberaná zmes vysoko kvalitných prísad a éterických olejov, nielen skvelo vonia, ale naozaj bola pôvodne využívaná aj pre svoje liečivé účinky. Zloženie okrem iného obsahuje rozmarín, ktorý má dezinfekčné vlastnosti, rovnako ako upokojujúca ľevandula, ktorá uvoľňuje stres. Vyšší obsah alkoholu o ktorom je známe, že je dezinfekčným prostriedkom, taktiež prispieva k čistiacemu účinku kolínskej vody. 4711 osviežujúce obrúsky obsahujú 79% alkoholu a kolínska voda obsahuje 86% alkoholu – takže majú obzvlášť osviežujúci a upokojujúci účinok na naše telá. Dokonale sa zmestia do vašej kabelky – napríklad do originálnej fľaštičky Molanus s obsahom 25 ml.

s_nano_4711

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o 2 poukážky v hodnote spolu 40 € (2x20 €) na nákup v Triole, ku ktorým vám pribalíme Pravú kolínsku vodu 4711 (86% alkoholu) a osviežujúce obrúsky 4711 (79% alkoholu). Na vaše odpovede čakáme do 22. septembra.

Otázka: Napíšte nám, ako sa volá unikátny materiál firmy Nano Medical s. r. o., dcérskej spoločnosti Triola? Správnu lodpoveď nájdete v článku Nanorúška zachytia 99,9 % vírusov. Dostupné sú už aj na Slovensku

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.