Súťaž o spoločenské hry k vode

O spoločnosti Piatnik

Spoločnosť Piatnik sa venuje výrobe hracích kariet, spoločenských hier a skladačiek puzzle. Medzi jej najznámejšie produkty patrí celosvetovo obľúbená hra Activity. Vďaka takmer 200-ročným skúsenostiam pri výrobe hier či kariet spája tradíciu s modernými technológiami a využíva len tie najkvalitnejšie materiály. S celosvetovou ročnou produkciou 25 miliónov hracích kariet, 1 miliónom stolových hier a 1 miliónom skladačiek puzzle dokazuje, že spoločenské hry nestratili nič na svojej príťažlivosti. Prostredníctvom siete exkluzívnych partnerov spoločnosť Piatnik pôsobí v 60 krajinách sveta. Viac informácií nájdete na www.eshop-piatnik.cz.

K letu neodmysliteľne patria chvíle trávené pri vode. Stačí si zbaliť uterák, opaľovací krém, vreckové na zmrzlinu alebo langoš a utekať na kúpalisko či k jazeru. A čo tak si so sebou zobrať aj spoločenskú hru, s ktorou môžete zažiť zábavu aj na deke?

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte dve kartové hry v cestovnom balení, ktoré potešia celú rodinu! Na vaše správne odpovede čakáme do 7. augusta.

s_piatnik

Skvelú zábavu sľubuje hra Brain Storm, ktorá prevetrá vaše kombinačné schopnosti a sústredenie. Táto hra je v praktickom cestovnom balení z rakúskej továrne Piatnik.

Otázka: Napíšte nám, ako sa začína hra Brain Storm? ( Správnu odpoveď nájdete v článku Spoločenské hry zaručia zábavu aj na kúpalisku)

A) Vyložením 9 kariet s obrázkami doprostred stola., aby ich všetci hráči videli. Potom je už na šikovnosti a tvorivosti každého hráča, ako rýchlo dokáže spojiť dve karty slovným spojením.

B) Vyložením 10 kariet s obrázkami doprostred stola., aby ich všetci hráči videli. Potom je už na šikovnosti a tvorivosti každého hráča, ako rýchlo dokáže spojiť dve karty slovným spojením.

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.