Súťaž kartón DrWITT RELAX

Príjemné uvoľnenie a čistá myseľ? DrWITT RELAX má na to recept

Nech sa už venujete akémukoľvek športu, nemali by ste podceňovať ani čas potrebný na oddych a uvoľnenie. Vhodne zvolená kombinácia minerálov a vitamínov vám pomôže zregenerovať nielen svaly, ale aj unavenú myseľ. Odbúrajte stres pomocou vitamínovej minerálnej vody pre športovcov a aktívnych ľudí DrWITT RELAX!

DrWITT RELAX s príchuťou čierna ríbezľa, brusnica & ibištek obsahuje horčík a vitamín B6,  ktoré prispievajú k zníženiu miery vyčerpania a k celkovej psychickej pohode.  V jednej fľaši sa nachádza viac ako 100% doporučeného denného príjmu vitamínu B6 a B12 a viac ako polovica doporučeného denného príjmu horčíka. 

A prečo je pre celkové uvoľnenie organizmu dôležitá práve táto kombinácia? Vitamíny B sú nevyhnutné pre správne fungovanie nervového systému, pomáhajú pri poruchách spánku, depresívnej nálade, či nervozite. Horčík je naopak potrebný pre správne fungovanie svalov a prenos nervových vzruchov. Jeho príjem tiež dokáže znížiť únavu a prispieť k správnemu psychologickému fungovaniu.

Vitamínová minerálna voda DrWITT RELAX je navyše doplnená o výťažok jednej z najstarších bylín tradičnej medicíny- citrónovej trávy. Tá má potenciál uvoľniť kŕče a upokojiť nervy. 

s_drwitt

Odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte kartón vitamínovej vody DrWitt: 

K čomu prispieva kombinácia horčíka vitamínu B6? Na vaše odpovede čakáme do 16. októbra.

  • K lepšej imunite
  • K zníženiu miery vyčerpania a k celkovej psychickej pohode 
  • K detoxikácii organizmu
Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.