Súťaž KetoMix

KetoMix: diéta, s ktorou zaručene schudnete! 

Ketónová diéta, pre ktorú sa používa aj označenie nízkosacharidová alebo proteínová diéta, je strava so zníženým obsahom sacharidov a zvýšeným príjmom proteínov. Telo sa dostane do stavu ketózy, kedy spaľuje miesto cukrov vlastné tuky a nestráca svalovú hmotu. Prvé známky chudnutie sa dostaví už po treťom dni od začatia diéty.
Odľahčené stravovanie sa zakladá na chutných koktailoch, polievkach, palacinkách či omeletách. Aj počas redukčného plánu je možné zaradiť do jedálnička povolenej sladkosti ako je keto víno či čokoláda. Veľmi dôležité je pre skoré viditeľné výsledky proteínovej diéty zaradiť do jedálnička minimálne zo začiatku 500 g zeleniny a 3 litre nesladených tekutín.
Preskúmať príbehy skutočných ľudí, ktorí schudli s KetoMixem a začali tak novú kapitolu života, je možné na www.ketomix.cz alebo facebookovej poradni.

Ak by ste diétu radi vyskúšali zdarma, odpovedzte na súťažnú otázku a dvaja z vás sa môžu tešiť na 14 dňový balíček, vďaka ktorému schudnete zbytočné kilá! Na vaše odpovede čakáme do 20. júla.

Súťažná otázka o 14 dňový balíček: Napíšte nám, ktoré české herečky siahli po ketónovej diéte KetoMix?

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete na  Spoznajte tajomstvo štíhlych celebrít!

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Marcela piatok, 12 júl 2019 17:16 napísal Marcela

    Schudnúť aspoň 5 kg môj cieľ!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.