Súťaž pleťové sérum s vitamínom C od Avonu

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje šťavnatú novinku v portfóliu pleťovej starostlivosti - rozžiarujúce pleťové sérum s vitamínom C, ktoré vašu pleť okamžite rozžiari, zjemní a prinavráti jej mladistvý jas. Rozžiarenie, zjemnenie a mladistvý jas. Presne tieto efekty prináša novinka od AVONu v podobe rozžiarujúceho pleťového séra s vitamínom C. „Nie každý prípravok s vitamínom C je rovnako účinný. Vďaka jedinečnému patentovanému zloženiu s 10% vitamínom C v stabilizovanej podobe poskytuje toto sérum pleti regeneráciu a zostáva aktívne a účinné až do poslednej kvapky. Je ideálne aplikovať ho pod pleťový krém s ochranným faktorom,“ radí Eva Přibylová, oficiálna dermokozmetička AVON. Podľahnite aj vy čarovnej sile 30 pomarančov v 1 fľaštičke!

Rozžiarujúce pleťové sérum s vitamínom C
Objem: 30 ml
Bežná cena: 23,90 €
Pleťové sérum s účinným vitamínom C prirodzene pleť omladí, zjemní a prinavráti jas. Už po 1. použití je pleť žiarivejšia, jemnejšia a svieža. Po 2 týždňoch vyzerá mladistvejšie, je jemnejšia a má vylepšenú textúru.* Prípravok je vhodný pre všetky vekové kategórie. Pri testovaní až 99 % ľudí potvrdilo efekt rozžiarenia pleti.**

Použitie
Vmasírujte 1 až 2 kvapky do vyčistenej pleti každé ráno pred nanesením pleťového krému. Nemusíte sa vyhýbať slnku, odporúčame však použitie pleťového krému s ochranným faktorom.

s avon 1 519

Zapojte sa do súťaže o 3 novinky  Rozžiarujúce pleťové sérum s vitamínom C! Na vaše správne odpovede čakáme do 20. mája.

Otázka: Napíšte nám, koľko pomarančov sa nachádza v 1 fľaštičke séra s vitamínom C?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 
*založené na výsledkoch klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 19 žien.
**založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 122 ľudí.

1 Komentár

  • Komentár Janette streda, 15 máj 2019 18:45 napísal Janette

    Je to veľká novinka, tešíme sa,som fanúšik anew kozmetiky.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.