Súťaž Relax 100%

Slnkom zaliate maliny

Príjemná sladkokyslá chuť, celé kúsky ovocia. Stačí jedna lyžička Relax 100% z ovocia a razom sa ocitnete v záhrade zaliatej slnkom. Nič nemusíte, nikto vás nenaháňa. RELAXujete. 

Novinka Relax 100% z ovocia malina prichádza na náš trh. Veľké kúsky ovocia, žiadne farbivá, konzervanty, ani sladidlá, skrátka plné ovocia! Vďaka tejto novinke si chuť malín môžete dopriať kedykoľvek bez toho, aby ste museli v zime do lesa. :-)

Relax 100% z ovocia malina a čerstvé pečivo sú perfektná kombinácia, či už na raňajky, alebo ako dezert. Výborne sa hodí i ku zrelým syrom, jeho sladkokyslá chuť krásne zjemní výraznú chuť syru. 

Neobsahuje žiadne konzervanty, ani farbivá, dosladený je iba ovocnou šťavou. Maliny sú navyše výborný prírodný antioxidant a zdroj niekoľkých vitamínov. Vitamín C posilňuje imunitu, skupina vitamínov B podporuje telo v stresových situáciách. Semiačka malín sú napríklad bohaté na zinok, ktorý má blahodarné účinky na našu pleť, či kvalitu nechtov a vlasov. Doprajte si aj vy neprekonateľný chuťový zážitok s Relax 100% z ovocia malina!  

s relax100 19

Zapojte sa do súťaže o 3 balíčky s  džemom Relax 100% do 22. marca.

Otázka: Napíšte nám, ku ktorým potravinám sa hodí sladkokyslá chuť malín v džeme Relax?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Andrea sobota, 16 marec 2019 15:54 napísal Andrea

    Zaujímavá kombinácia.Toto musim vyskúšať

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.