Súťaž o vlasovú kozmetiku TRESemmé

Značka bola založená pokrokovou ženou Ednou Emméovou v roku 1948. Edna mala vďaka praxi v kaderníctve svojej sestry dostatočnú skúsenosť s tým, ako by mala vyzerať  správna starostlivosť  a čo všetko by produkty mali spĺňať. A tak vznikla profesionálna vlasová kozmetika TRESemmé, vhodná pre všetky typy žien a pre všetky typy vlasov.

Edna dobre vedela, že na sebavedomie žien má veľký vplyv aj stav ich vlasov. Chcela, aby sa preniesol luxus kaderníckych salónov domov, do našich kúpeľní. Teraz sme sa toho dočkali aj my na Slovensku.

s tresemme

TRESemmé Biotín + Repair 7

Dokonalé vlasy sú korunou krásy každej ženy. Lenže časté odfarbovanie, žehlenie, fénovanie alebo zapletanie, túto misiu mierne komplikujú. Avšak netreba zúfať! Jednotka na svetovom trhu v starostlivosti o vlasy - TRESemmé, prináša riešenie v podobe revolučného šampóna Biotín + Repair 7, ktorého profesionálne zloženie prenesie luxus kaderníckeho salónu do vašej kúpeľne!

Správne zvolený šampón je pre vaše vlasy to najdôležitejšie, veď je to to prvé, čo na ne pri umývaní aplikujete. Je preto podstatné, aby obsahoval všetky vyživujúce látky, ktoré namáhané vlasy potrebujú. Profesionálne zloženie šampónu Biotín + Repair 7 zabezpečuje rýchly prienik účinných látok do vlasového vlákna, a tak ho napraví nielen zvnútra, ale aj zvonku! Už po jednom umytí vlasom dodá potrebnú silu a zabráni ich lámaniu, navyše ich ochráni pred 7 typmi poškodenia spôsobenými pri stylingu. S použitím Biotín + Repair 7 ich môžete smelo kefovať, vysúšať, odfarbovať, farbiť, kulmovať, žehliť alebo zapletať. Aj napriek tomu vaša hriva nebude trpieť ako doteraz a zostane chránená a vyživená. Šampón TRESemmé Biotín + Repair 7 je exkluzívne k zakúpeniu v DM drogériách, kde je po väčšinu času za promo cenu 6,99 €.

Kondicionér Biotin Repair + 7

Aby vaša hriva bola očarujúca a zdravím prekypujúca, je nutné venovať jej dôkladnú a náležitú starostlivosť. Šampón odstráni prach, mastnotu, zvyšky stylingových prípravkov a ďalšie nečistoty, ktoré sa počas dňa na vlasoch zachytia. Avšak samotný šampón nestačí, tú správnu starostlivosť svojim vlasom dodáte použitím kondicionéru na záver. Ten totiž vlas obalí a zaistí, aby zostal hydratovaný a pripraví ho na následný styling.

Revolučný kondicionér Biotín Repair + 7od TRESemmé vám bude vďaka profesionálnemu zloženiu tým pravým spoločníkom v starostlivosti o vaše vlasy. Obsahuje totiž  Pro-Repair Complexs tromi druhmi silikónov, ktoré okolo vlasov vytvoria film a ten uhladí aj tie najneposlušnejšie kučery! Biotin obnovuje ich krásu, a to už pri prvom použití! Mikro-olejová technológia dodáva ľahkosť, jemnosť a zároveň poskytuje komfort pre ľahšie rozčesávanie vlhkých vlasov. A Pro-Bond komplex obnovuje vlasové vlákno nielen na povrchu, ale aj zvnútra vlasu.

Profesionálne zloženie jedinečného Biotin Repair + 7kondicionéru jednoducho prináša luxus kaderníckych salónov do vašej kúpeľne. Kondicionér TRESemmé Biotín + Repair 7(400 ml) je exkluzívne k zakúpeniu v DM drogériách, kde je po väčšinu času dostupný za promo cenu 6,99 €.

Zapojte sa do súťaže o balíček novej vlasovej kozmetiky TRESemmé Biotín + Repair 7 do 19. februára!

Otázka: Napíšte nám, v ktorom roku bola založená vlasová značka TRESemmé ?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

12 komentárov

 • Komentár Lýdia nedeľa, 17 február 2019 18:05 napísal Lýdia

  V roku 1948

 • Komentár Lenka sobota, 16 február 2019 18:33 napísal Lenka

  1948

 • Komentár Daniela sobota, 16 február 2019 16:42 napísal Daniela

  1948

 • Komentár Katarína piatok, 15 február 2019 18:21 napísal Katarína

  Túto kozmetiku nepoznám, rada vyskúšam

 • Komentár denisa piatok, 15 február 2019 11:16 napísal denisa

  v roku 1948.

 • Komentár kristína piatok, 15 február 2019 11:16 napísal kristína

  v roku 1948.

 • Komentár zsolt piatok, 15 február 2019 11:15 napísal zsolt

  v roku 1948.

 • Komentár andrea piatok, 15 február 2019 11:15 napísal andrea

  v roku 1948.

 • Komentár Marián streda, 13 február 2019 15:04 napísal Marián

  v roku 1948

 • Komentár Simona streda, 13 február 2019 10:00 napísal Simona

  1948

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.