Veľká valentínska súťaž Bulldog!

Hľadáte tip na valentínsky darček pre moderného muža? Vegánska kozmetika Bulldog prekvapí čisto prírodným zložením. Valentín už klope na dvere a vy sa zamýšľate nad tým, čím prekvapiť svojho partnera? Pokiaľ hľadáte niečo výnimočné, vysoko kvalitné a čisto prírodné, vyskúšajte britskú pánsku kozmetiku značky Bulldog. Na výrobu produktov tejto značky boli použité čisto prírodné suroviny, ktoré nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu.

Produkty Bulldog boli od základov vytvorené špeciálne pre mužskú pokožku a navrhnuté na základe najmodernejších poznatkov skúsených expertov. Uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajný jeho vzhľad, ale i zdravieSú k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt. 

Pripravili sme pre vás 3 tipy kozmetiky Bulldog, z ktorých môžete vytvoriť dokonalý darček pre svojho partnera, otca či brata. Ako vyskladať a pripraviť valentínsky darček pre moderného a správneho chlapa?

Tip číslo 1Bulldog Hydratačný  krém pre normálnu pleť

Vedeli ste, že najpredávanejším produktom pánskej kozmetiky Bulldog je hydratačný krém? 

Okrem toho, že je príjemný na dotyk, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú, obsahuje výťažok z aloe vera, ktorý pokožku upokojuje najmä po holení. Druhou zložkou je camelinový olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Povzbudzuje obranyschopnosť pleti a zabraňuje jej podráždeniu. Zelený čaj, známy svojimi antioxidačnými účinkami, redukuje voľné radikály a tým odďaľuje starnutie pokožky.  Odporúčaná cena:  8,99  za 100 ml balenie

Tip číslo 2Bulldog Čistiaci gél pre normálnu pleť 

Nielen ženy sa starajú o svoju pleť.  Dôležitejšie ak celkový vzhľad je zdravie, elasticita a sviežosť pokožky. Použitie je jednoduché, stačí naniesť na vlhkú pokožku, napeniť a opláchnuť. Bulldog čistiaci gél pre mužov obsahuje výťažky z aloe vera so zvlhčujúcimi a upokojujúcimi účinkami, camelinový olej, ktorý zvyšuje obranyschopnosť pokožky, a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ktorý zabraňuje starnutiu pleti. Odporúčaná cena:  5,10  za 150 ml balenie

Tip číslo 3Bulldog Šampón a kondicionér na fúzy

Šampón a kondicionér 2 v 1 bol navrhnutý špeciálne na starostlivosť o fúzy. Tie zanecháva nielen čisté a mäkké, ale navyše ich formuje a vyživuje. Na jeho výrobu neboli použité žiadne umelé farbivá, syntetické vône či prísady živočíšneho pôvodu. Namiesto toho obsahuje výťažky z aloy vera s upokojujúcimi a zvlhčujúcimi účinkami, posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ako aj účinkami proti starnutiu. Odporúčaná cena7,80  za 200 ml balenie

Čo ešte neviete o značke Bulldog:

Myšlienka na vznik novej a exkluzívnej značky prípravkov starostlivosti o pánsku pokožku Bulldog sa zrodila u jej zakladateľa Brita Simona Duffyho, ktorý si všimol nedostatočné zastúpenie sortimentu v segmente pánskej kozmetiky. Inicioval preto výskum a vývoj nových produktov pod značkou Bulldog, ktoré uzreli svetlo sveta v Spojenom kráľovstve v roku 2007. Od roku 2010 sa produkty Bulldog vyvážajú do viac ako 15 krajín sveta vrátane USA, Južnej Kórey či Austrálie. Hydratačný krém je najpredávanejším z celého portfólia značky Bulldog. Každých 15 sekúnd sa vo svete predá jeden kus. 

Veľká valentínska súťaž! Na troch z Vás čaká exkluzívny valentínsky balíček obsahujúci produkty pánskej kozmetiky značky Bulldog. Na vaše odpovede čakáme do 14. februára.

Súťažná otázka: Ktoré zložky obsahuje Bulldog Hydratačný krém pre normálnu pleť? 

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Dušan piatok, 08 február 2019 15:05 napísal Dušan

    Táto kozmetika sa mi celkom páči

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.