Súťaž: Vianočná mäsová kolekcia Mecom

Napísal TS Mecom 05. december 2018

Blížiace sa Vianoce sú nielen o pokoji, darčekoch a stretávaní sa s rodinou a priateľmi, ale tiež sviatkami dobrého jedla. A veru máme čo robiť, aby sme ochutnali všetky dobroty, ktoré sa s nimi spájajú.

Tradičná kapustnica, pečená šunka, či vyprážaný kapor prezentujú hojnosť a spokojnosť na sviatočnom stole. Vychutnajte si ich dosýta, aby ste po celý rok v srdci nosili nezameniteľnú atmosféru a tradičnú chuť vianočných sviatkov. Kalinka saláma, Premium suchá klobása a Nitran saláma sú overenými stálicami obľúbeného dodávateľa kvalitných mäsových produktov spoločnosti Mecom. Vianočné mäsové balenie v tomto chutnom zložení, doplnené o darček v podobe praktickej dózy,  vyčarí úsmev na tvári nejednej gazdinky a dotvorí sviatočnú atmosféru. Rozmaznávajte svoje chute aj v novom roku 2019! Mnoho inšpirácií, užitočných rád o varení a chutných receptov nájdete na  www.viemecovamchuti.sk.

s vianoce mecom182

Súťaž: Ak si chcete lahodnú chuť vianočných dôbrot z Mecomu vychutnať aj vy, zapojte sa do našej súťaže o 3 vianočné kolekcie Mecom. Odpovedzte na jednoduchú otázku nižšie, vyplňte kontaktné údaje a ste v hre!  Na vaše odpovede čakáme do 14. decembra.

Otázka: Akú slaninku odporúča Mecom pri príprave vianočnej kapustnice? Nápovedu nájdete medzi vianočnými receptami na stránke www.viemecovamchuti.sk

Držíme vám palce!

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

2 komentárov

  • Komentár Dušan nedeľa, 09 december 2018 13:45 napísal Dušan

    Tento balíček by som mal rád doma.Vyrobky Mecomu kupujeme pravidelne.

  • Komentár Laco streda, 05 december 2018 19:45 napísal Laco

    Ja pripravujem doma taktiež kapustnicu so slaninkou- zatiaľ domácou.Samozrejme je dobré vedieť, akú budem potrebovať raz, až už nebude domáca

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.