Súťaž o 3x balíček SHAKE-IT

SHAKE-IT 

Príchuť Choco Bomb prináša do obľúbeného cereálneho kokteilu SHAKE-IT chuť nepraženého kakaa z vybraných ekvádorských bôbov. Okrem toho sa zásadného vylepšenia dočkali aj príchute Red Berries a Black Fruits.

Nechajte sa uniesť božskou chuťou kakaa s SHAKE-IT Choco Bomb. Nepražené kakao, ktoré v SHAKE-IT Choco Bomb nájdete, obsahuje významný podiel antioxidantov, minerálov a zdravých tukov. V spojení s bezlepkovými ovsenými vločkami, chia semienkami, kokosovým cukrom a ryžovým proteínom, ktoré sú v cereálnom drinku SHAKE-IT obsiahnuté, je tak skvelými raňajkami, desiatou alebo dôležitou energiou doplnenou po športe. A nebojte sa, SHAKE-IT je stále 100% prírodný, bez akýchkoľvek aróm či farbív, vegánsky, bezlepkový s vysokým obsahom bielkovín

Pýtate sa, aké sú ďalšie chute? 

Zdal sa vám jahodový SHAKE-IT málo jahodový? Tak sa máte na čo tešiť. Ďalšia skvelá príchuť Red Berries a Black Fruits teraz obsahujú 50% vyšší podiel lyofilizovaného ovocia, sú jemnejšie namleté a lepšie sa tak rozpúšťajú. Viac ovocia znamená tiež viac chuti. SHAKE-IT je teraz vďaka tomu ešte lepší, zdravší a lahodnejší.

Vylepšenia sa dočkal aj SHAKE-IT Shaker, na ktorom teraz nájdete značky na odmeranie požadovaného množstva vody alebo mlieka. Nemusíte už používať odmerku, alebo sa snažiť potrebné množstvo vody alebo mlieka odhadovať od oka. Malé vylepšenia, ktoré vám pri uponáhľanom ráne ušetrí cenné sekundy. Cena balenia v ktorom je 175 g zmesi (5 porcií) je 5,59 €.SHAKE-IT je možné kúpiť aj vo zvýhodnenom sete 5 kusov za 25,99 € alebo 8 kusov za 31,99 €. Cereálne koktaily SHAKE-IT kúpite na www.shake-it.cz.

s shakeit

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o 3 balíčky s produktami SHAKE-IT s SHAKE-IT Shakerom na nápoj! Na vaše odpovede čakáme do 20. júla.

Otázka: Napíšte nám, o koľko percent je vyšší podiel lyofilizovaného ovocia v príchuti Red Berries a Black Fruits?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

3 komentárov

  • Komentár Ladislav Slota nedeľa, 15 júl 2018 10:42 napísal Ladislav Slota

    Nepoznám to, v prípade výhry samozrejme vyskusam

  • Komentár Anna Vargová sobota, 14 júl 2018 19:52 napísal Anna Vargová

    Nuž ja to tiež nepoznám, ale necháme sa prekvapiť

  • Komentár Katarína Hrtusova sobota, 14 júl 2018 19:49 napísal Katarína Hrtusova

    Ešte som sa s tým nestretla, hmm

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.