Súťaž Urinal Akut® FORTEa Urinal®Express pH

Leto je v plnom prúde a zdravotné komplikácie sú to posledné, na čo by sme chceli myslieť. Aj k letu však patria problémy s močovými cestami. Väčšina žien, ktoré nimi trpia, sa s nimi musia popasovať dokonca opakovane. Nenechajte sa zaskočiť žiadnym letným prekvapením a vybavte sa. Zásada číslo jedna: nečakajte, až problémy odznejú, začnite ich riešiť hneď a komplexne. Na čakanie nieto času a ani už netreba! Najnepríjemnejšie prejavy ťažkostí močových ciest počas prvých dvoch dní je možné hravo zažehnať. 

Keď problém príde, ženy sa ho väčšinou snažia riešiť samostatne, ale niekoľko z nich nakoniec vyrieši problém až s lekárom alebo lekárnikom. Na vine môže byť aj neskoré ošetrenie. Základom je myslieť na starostlivosť od začiatku do konca. A to vrátane toho, že si žena dopraje rýchlu úľavu od pálčivých prejavov, ktoré dokážu zaručene skaziť aj ten najslnečnejší deň. Buďte pripravené aj na prípadný problém v zahraničí. K tamojšiemu lekárovi sa vám nebude chcieť ísť a na rozhovor v cudzom jazyku v lekárni sa nie každá z nás cíti.

Nech sa už  žena nachádza kdekoľvek, o pálenie a rezanie pri močení umocnené častou potrebou močiť nestojí. Ak sa už ale ťažkosti objavia, prídu aj tieto prejavy. Prítomné baktérie spôsobia vyššiu kyslosť moču, ktorá má nepríjemné prejavy na svedomí. Toto leto bude ale iné! Žiadna zo žien 
už nemusí pálčivé problémy močových ciest pretrpieť a odovzdane čakať, až odznejú.

Úľava bez čakania

Úľavu v prvých dvoch, spravidla najhorších dňoch prinesú vrecúška Urinal® Express pH. Zneutralizujú spomínané kyslé pH moču, ktoré je príčinou nechcených prejavov, a navrátia späť hodnoty pH na normálne fyziologické. Pre ženy je určite ideálna forma riešenia pri problémoch taká, ktorá rýchlo stopne nepríjemné príznaky. A teraz už tu taká je. Spýtajte sa v lekárni na vrecúška, ktorých obsah sa rozpustí vo vode a za pol hodiny vymaže nepríjemné prejavy zo života, a zbavte sa myšlienok na užívanie analgetík.

Opakovanie matka múdrosti

Jedným z mýtov o predchádzaní problémom s močovými cestami je nosenie teplého oblečenia, ale 
čo v lete? Buďte pokojné, teplé oblečenie vás vo väčšine prípadov aj tak neochráni. Práve naopak, problémy s močovými cestami sú totiž spôsobené baktériami, a tie sa bohužiaľ podľa ročného obdobia neriadia. Vrstvy teda nepridávajte, len sa pozrite na to, z akého materiálu je vaša spodná bielizeň. Tangá sú síce sexy, fungujú však ako most pre prenos baktérií do močovej trubice, preto radšej siahnite po pekných a hlavne priedušných bavlnených nohavičkách. Čakajú nás ešte krásne dni, neskazte si ich pálčivými problémami a voľte k svojej bežnej starostlivosti rýchle riešenie. 

Získajte späť pohodu bez nepríjemných pocitov pálenia a rezania pri problémoch močových ciest so starostlivosťou Urinal® Express pH. Zapojte sa do súťaže o 3 balíčky akútnej starostlivosti Urinal® Express pH do 19. júla.

Otázka: Na akú starostlivosť je určený produkt Urinal Express pH?

a) dlhodobú
b) akútnu
c) dlhodobú aj akútnu

Nie je čas strácať čas

Kyslý moč spôsobený baktériami pri problémoch močových ciest vyvoláva podráždenie a pocity pálenia pri močení. Získajte späť svoju pohodu, a to rýchlo! Stavte na Urinal® Express pH. Zneutralizuje pH moču a pomáha tak nastoliť normálne fyziologické pH. Rozpustite trikrát denne počas prvých dvoch dní vrecúško s ošetrujúcimi látkami vo vode a vypite. Citronan sodný a draselný neutralizujú kyslé pH moču. Breza previsnutá podporí zdravie dolných močových ciest. Užívajte spoločne s vašou obvyklou liečbou. Nech leto nič nepokazí.  Odporúčaná cena: 11,29 Eur (6 vrecúšok). Dostupné v lekárňach alebo na www.kzw.sk.  Viac informácií na www.urinal.sk 

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

6 komentárov

 • Komentár David Timko sobota, 14 júl 2018 13:58 napísal David Timko

  Myslím, že problémy našich žien aj priateliek sa týkajú aj náš mužov,tak sa taktiež pripajam

 • Komentár Katarína Hrtusova piatok, 13 júl 2018 12:59 napísal Katarína Hrtusova

  Poznám, veru poznam

 • Komentár Ladislav Slota štvrtok, 12 júl 2018 16:17 napísal Ladislav Slota

  Zdieľam názor p.Vargu

 • Komentár Dušan Varga štvrtok, 12 júl 2018 16:15 napísal Dušan Varga

  Je to pre ženy, zapájaním sa,aby som urobil manželke radosť.

 • Komentár Vargová Anna štvrtok, 12 júl 2018 11:08 napísal Vargová Anna

  Večný problém nás žien, našťastie je tu urinal

 • Komentár Andrea Hrtùsová štvrtok, 12 júl 2018 11:06 napísal Andrea Hrtùsová

  Prípravok poznám,je účinný

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.