Súťaž C-Tetra krém

Nadopujte pleť vitamínom C! 

Vitamín C patrí medzi najvýznamnejšie antioxidanty, ktoré bojujú s voľnými radikálmi, a tým účinne prispieva k boju proti starnutiu. Pomáha však aj zmierňovať hyperpigmentáciu a zosvetľovať pigmentové škvrny, spevňuje pokožku, redukuje vrásky a pomáha odstraňovať zápalové procesy v pokožke. 

Vďaka vitamínu C si pleť a pokožka zachováva mladosť a sviežosť. Dopriať svojej pleti poriadnu dávnu vitamínu C môžete vďaka ľahkému dennému krému C-Tetra krém anglickej dermatokozmetickej značky Medik8. Vitamín C sa v ňom nachádza v stabilizovanej podobe a okrem neho v kréme nájdete aj vitamín E (taktiež silný antioxidant, s výraznými hydratačnými a „antiage“ účinkami), kyselinu hyalurónovú a glycerín. Kyselinu hyalurónovú snáď ani netreba predstavovať, je známa svojimi hydratačnými účinkami a pomocou vytvárať nové bunky a stimulovať tvorbu kolagénu. V bunkách pokožky dokáže prísunom vody zväčšiť svoj objem až 1000 násobne. Vekom jej produkcia v tele klesá, preto je potrebné ju do pokožky dopĺňať. Všetky účinné látky denného C-Tetra krému dodávajú pleti dostatočnú hydratáciu a pomáhajú zachovávať prirodzenú funkciu kožnej bariéry. Krém s prirodzenou a jemnou citrusovou vôňou sa rýchlo vstrebáva a je bez obsahu parabénov. Jeho pravidelným používaním zabezpečíte pleti potrebnú hydratáciu a antioxidačnú ochranu, pokožka sa zbaví jemných vrások a rýh, zlepší sa jej pevnosť a pružnosť a celkovo bude pleť vyzerať mladšie a rozžiarenejšie.  C-Tetra krém je vhodný na všetky typy pleti, začať používať ho môžu už dvadsiatničky. Kúpite ho na www.medaprex.sk

s c tetra krem

Zapojte sa do súťaže o C-Tetra krém anglickej dermatokozmetickej značky Medik8 do 17. júna.

Otázka: Napíšte nám, aké sú pozitívne účinky na pleť pri aplikovaní C-Tetra krému?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

2 komentárov

  • Komentár Helena Bieliková piatok, 15 jún 2018 11:57 napísal Helena Bieliková

    potrebná hydratácia a antioxidačná ochrana, pokožka sa zbaví jemných vrások a rýh, zlepší sa jej pevnosť a pružnosť a celkovo bude pleť vyzerať mladšie a rozžiarenejšie.

  • Komentár Martin Bielik piatok, 15 jún 2018 11:56 napísal Martin Bielik

    potrebná hydratácia a antioxidačná ochrana, pokožka sa zbaví jemných vrások a rýh, zlepší sa jej pevnosť a pružnosť a celkovo bude pleť vyzerať mladšie a rozžiarenejšie.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.