Súťaž o futbalový balíček Pepsi a Lay´s

20. apríla 2018 bude v nákupnom centre Aupark v Bratislave vystavená víťazná trofej Ligy majstrov UEFA. Túto športovú udalosť prináša futbalovým fanúšikom i širokej verejnosti spoločnosť PepsiCo so svojimi značkami Pepsi a Lay's ako významný partner najslávnejšej futbalovej klubovej súťaže na svete. Počas oboch dní vystavenia ikonickej „ušatej“ trofeje vystúpi plejáda futbalových osobností na čele s Vladimírom Šmicerom či Ľubošom Micheľom.

 „Sme radi, že môžeme slovenským futbalovým fanúšikom priniesť netradičný zážitok. Vidieť na vlastné oči trofej, ktorá je dlhodobo symbolom úspechu, slávy a špičkového futbalu, sa pošťastí naozaj iba výnimočne,“ uviedol Josef Neumann, generálny riaditeľ spoločnosti PepsiCo SR.

Prestížnu futbalovú trofej budú môcť v nákupnom centre Aupark v Bratislave ľudia vidieť a spoločne sa s ňou vyfotografovať už vo štvrtok 19. apríla od 10:00 hod. V rámci slávnostného predstavenia pohára o 17:00 hod. zaznie naživo svetoznáma zvučka Ligy majstrov so speváckym sprievodom, po ktorej moderátor Slavomír Jurko uvíta na pódiu známe futbalové tváre  – Vladimíra Šmicera Ľuboša Micheľa. Zatiaľ čo Vladimír Šmicer v roku 2005 v službách Liverpoolu FC „ušatú“ trofej vyhral, Ľuboš Micheľ rozhodoval niekoľko zápasov Ligy majstrov vrátane finále v roku 2008. Po rozhovoroch bude nasledovať fotenie pri pohári a autogramiáda. Na pódium zavíta aj Ivan Kozák. Bývalý futbalový obranca bol kapitánom 1. slovenského týmu, ktorý sa zúčastnil základnej skupiny Ligy majstrov.

V piatok 20. apríla bude trofej v Auparku opäť vystavená, a to od 10:00 hod.V rámci sprievodného programu vystúpi poobede populárny športový komentátor a novinár Marcel Merčiak, ktorá je vo svete športu známy ako „chodiaca encyklopédia“. Neskôr sa na pódium postaví bývalý slovenský futbalista Ľubomír Moravčík, ktorý bol v rokoch 1992 a 2001 vyhlásený za najlepšieho česko-slovenského, respektíve slovenského futbalistu.

s_kv18

Súťaž:Tí najskalnejší futbaloví nadšenci sa môžu zapojiť do našej súťaže a vyhrať futbalový balíček od značiek Pepsi a Lay´s, ktoré trofej na Slovensko prinášajú. Stačí nám napísať mená aspoň dvoch futbalových hostí, ktorí si vystavenie trofeje Ligy majstrov v Auparku určite nenechajú ujsť. :-) Na vaše odpovede čakáme do 24. apríla.

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

5 komentárov

 • Komentár Martin Bielik pondelok, 23 apríl 2018 16:21 napísal Martin Bielik

  Ľubomír Moravčík a Ivan Kozák

 • Komentár Helena Bieliková pondelok, 23 apríl 2018 16:19 napísal Helena Bieliková

  Ľubomír Moravčík a Ivan Kozák

 • Komentár Michaela štvrtok, 19 apríl 2018 08:19 napísal Michaela

  Ľubomír Moravčík, Ivan Kozák

 • Komentár Gabo štvrtok, 19 apríl 2018 08:18 napísal Gabo

  Ľubomír Moravčík a Ivan Kozák

 • Komentár katarína Konečná utorok, 17 apríl 2018 12:54 napísal katarína Konečná

  Ľubomír Moravčík, Ivan Kozák

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.