Súťaž Dermacol

Jar v znamení farieb

V móde aj líčení budú opäť dominovať pastelové farby a hravé kombinácie. Československá značka Dermacol uvádza na trh štyri novinky, s ktorými dotiahnete líčenie do absolútnej dokonalosti. Limitovaná edícia očných tieňov, super objemová riasenka, matné krémové rúže a tri farebné prevedenia guľôčkových púdrov sú inšpirované aktuálnymi trendmi a vyberie si medzi nimi naozaj každý. Majte oči otvorené, jar a svieže novinky Dermacol totiž práve prichádzajú. 

Zacielené na oči

Patríte k ženám, ktoré pri líčení očí rady experimentujú? Nová limitovaná kolekcia očných tieňov Dermacol obsahuje šesť nových farieb Mono tieňov a dve paletky očných tieňov Quatro so štyrmi farbami. Všetky majú vylepšenú textúru s vyšším obsahom pigmentov pre intenzívnu farbu. Ľahko a rovnomerne sa aplikujú,na viečku vytvoria saténovo jemný film hebký na dotyk a neopadávajú.Obe balenia majú obojstranný aplikátor, paletky Quatro so štyrmi odtieňmi majú navyše aj zrkadielko.

Riasy ako dôkaz 

K líčeniu očí patria aj výrazné a dokonale oddelené riasy. Super objemová riasenka Ilusión so silikónovou kefkou nezanecháva hrudky, riasy zafarbí intenzívnymi čiernymi pigmentmi a dodá im podmanivý objem a dĺžku. Pri aplikácii viacerých vrstiev sa nedrobí a vytvára efekt umelých rias bez pocitu zaťaženia. To všetko vďaka ľahkej hmote z včelieho, ryžového a karnaubského vosku. Riasenka vydrží počas celého dňa a nerozmazáva sa. Je oftalmologicky testovaná, bez parabénov a vhodná aj pre dámy, ktoré nosia kontaktné šošovky.

Farebný detail

Preferujete výrazné alebo nude pery? S matnými rúžmi Pretty Matte sa stanete hviezdou červeného koberca, ale využijete ich aj na jarnej prechádzke. V tejto limitovanej edícii je na výber až 17 sýtych aj prirodzených odtieňov. Obsahujú zmes voskov, ktoré pery nevysušujú, no napriek tomu zaručujú matný efekt. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá a precízna. Rúž „vykliknete“ z puzdra a jedným ťahom vykreslíte presné, dokonalé a zdravo vyzerajúce pery. Obsahuje vysoké množstvo pigmentov, vďaka čomu sú farby naozaj intenzívne, výrazné a vydržia počas celého dňa .

s dermacol04182

Milé naše čitateľky, zapojte sa do súťaže o 3 kozmetické balíčky Dermacol s novou jarnou kolekciou (2x monotiene, matný rúž Pretty Matte a riasenka Ilusión)! Na vaše odpovede čakáme do 20. apríla.

Otázka: Napíšte nám, koľko matných rúžov Pretty Matte sa nachádza v jarnej limitovanej edícii?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

5 komentárov

 • Komentár Marika štvrtok, 19 apríl 2018 08:29 napísal Marika

  17

 • Komentár Eva štvrtok, 19 apríl 2018 08:15 napísal Eva

  17

 • Komentár Gabo štvrtok, 19 apríl 2018 08:14 napísal Gabo

  17 matných rúžov Pretty Matte

 • Komentár Helena Bieliková streda, 18 apríl 2018 22:02 napísal Helena Bieliková

  17

 • Komentár Martin Bielik streda, 18 apríl 2018 22:02 napísal Martin Bielik

  17

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.