Súťaž Dermacol Aroma Ritual

Napísal Dermacol 13. september 2017

Peny do kúpeľa: voňavé potešenie pre vaše zmysly

Dolieha na vás splín z blížiacej sa jesene? Máte za sebou náročný deň? Doprajte si voňavý kúpeľ Aroma Ritual, ktorý uvoľní vašu myseľ, poteší zmysly a zlepší náladu. Do nového dňa potom vykročíte svieža a odpočinutá. Vybrať si môžete z troch obľúbených vôní – írska káva, vodový melón a hrozno s limetkou.

Peny do kúpeľa z radu Aroma Ritual od značky Dermacol obsahujú glycerín, ktorý zvláčňuje a hydratuje pokožku tela. Zároveň jej navracia sviežosť, ktorú po náročnom dni potrebuje ako soľ. Na dosiahnutie bohatej peny stačí vliať do prúdu vody s teplotou 32 až 38 C°.

Pena do kúpeľa Aroma Ritual Írska káva s obsahom kofeínu zahalí pokožku do krémovej peny a zanechá ju čistú a zamatovo hebkú. Opojná aróma povzbudí telo aj zmysly a váš kúpeľ premení na nevšedný zážitok.

Vôňu peny do kúpeľa Aroma ritual Vodový melón si jednoducho zamilujete. Obsahuje melónový extrakt, ktorý čistí a zvláčňuje pleť. Sladká vôňa čerstvých melónov navodzuje pocit osvieženia a povzbudenia, čo určite oceníte počas nevľúdnych sychravých dní.

Ideálny večerný relax? Jednoznačne s penou do kúpeľa Aroma Ritual Hrozno a limetka s olejom z hroznových jadierok. Vôňa hrozna s limetkou uvoľňuje nahromadený stres po náročnom dni a navodzuje pocit pokoja a pohody.

s dermacol aroma 

Milé naše čitateľky, súťažte o 3 balíčky s penami do kúpeľa z radu Aroma Ritual od značky Dermacol! Na vaše odpovede čakáme do 22. septembra.

Súťažná otázka: Aký je objem jedného balenia peny do kúpeľa Aroma Ritual od značky Dermacol? 

Správnu odpoveď nájdete na stránke www.dermacol.sk

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.