Súťaž Lactofeel

3 praktické a jednoduché rady 

1. Na dovolenke, alebo na kúpalisku neostávajte príliš dlho v mokrých plavkách, vždy so sebou radšej zoberte aspoň jeden pár plaviek navyše a tie si v prípade potreby kedykoľvek prezlečte.
2. Používajte preparáty na zvýšenie množstva laktobacilov a pokúste sa zahrnúť do svojej stravy vlákninu a potrebné živiny.
3. Pokiaľ potrebujete podporiť množenie laktobacilov v pošve, zvoľte vaginálny gél, s obsahom glykogénu, ktorý napomáha tvorbe kyseliny mliečnej, alebo aplikujte tampóny s lyofilizovanými laktobacilmi.

Vyskúšajte jedinečný prírodný produkt Lactofeel (9,90 EUR) s klinicky overenou účinnosťou, obsahujúci 2 cenné látky kyselinu mliečnu a glykogén, ktoré nastolujú rovnováhu vnútorného prostredia pošvy. Okrem toho tiež dokáže rýchlo upraviť pH, odstrániť nepríjemný “rybací” zápach a ostatné ťažkosti súvisiace s bakteriálnou vaginózou. A aby toho nebolo málo, je vhodný ako liečba ale aj ako prevencia. Je možné ho užívať počas liečby antibiotikami, je bezpečný aj počas tehotenstva a dojčenia.

lactofeel 750x500

Súťažte o 3 produkty Lactofeel do 21. júla 2017!

Otázka: Napíšte nám, ktoré dve cenné látky obsahuje prírodný produkt Lactofeel, ktoré nastolujú rovnováhu vnútorného prostredia pošvy?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.