Súťaž Škoda Monte Carlo

Trofeje pre víťaza tohtoročnej Tour de France vytvoril tím ŠKODA Design na čele so skúseným slovenským dizajnérom Petrom Olahom. Rovnako ako v minulých rokoch, aj tento rok navrhli odborníci z českej automobilky krištáľové poháre, ktoré 23. júla pozdvihnú k nebu víťazi slávnych cyklistických pretekov. Tieto štyri trofeje reprezentujú to najlepšie z umenia českých sklárov. Pri ich tvorbe bola dizajnérom zdrojom inšpirácie štúdia ŠKODA VISION E. ŠKODA je tiež už štrnástykrát oficiálnym partnerom Tour de France a sponzorom Zeleného dresu pre najlepšieho špurtéra.

trofej skoda auto

Tohtoročná Tour de France opäť potvrdí svoju povesť najnáročnejších cyklistických pretekov sveta: 3 540 kilometrov, 21 etáp, tri náročné horské výjazdy. Víťazi budú v podstate všetci profesionáli, ktorí po trojtýždňových pretekoch prejdú 23. júla cez cieľovú čiaru na Champs-Élysées v Paríži. Na záver slávnych pretekov bude nasledovať tradičné vyvrcholenie: víťazi štyroch kategórií získajú cenné krištáľové trofeje. Vedľa celkového víťaza v Žltom drese sa pocty dočkajú aj víťazi bodového hodnotenia v jednotlivých kategóriách: Zelený dres za najúspešnejšieho špurtéra, Biely dres za najúspešnejšieho mladého profesionála a Bodkovaný dres za najlepšieho vrchára. Po prejazde cieľom, odovzdá predseda predstavenstva spoločnosti ŠKODA AUTO, Bernhard Maier, najlepšiemu špurtérovi trofej, ktorá bola vyrobená zo zeleného skla, aby ladila so Zeleným dresom víťaza.

s skoda 120717

Súťažte o praktické darčekové predmety Škoda: kľúčenku, USB kľúč 16GB, štýlové slúchadlá a šiltovku z aktuálnej kolekcie Monte Carlo. Na vaše odpovede čakáme do 22. júla 2017.

Otázka: Napíšte nám, koľko trofejí dostanú víťazi slávnych cyklistických pretekov?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.