Žltá v šatníku: Nevyčerpateľný zdroj energie

Napísal MM, Reserved 16. jún 2017

Počas letných mesiacov je príroda plná farieb a slnko nás dobíja energiou. Viete, ktorá farba neodmysliteľne patrí k letu? No predsa žiarivo žltá!  Na začiatku dovolenkovej sezóny vám odporúčame zadovážiť si minimálne jeden kúsok v tomto odtieni. 

Nám padli do oka krátke romantické šaty s kvetinovou potlačou, v ktorých vyniknú vaše nohy aj ženskosť. Ak potrebujete pridať pár centimetrov a predĺžiť siluetu, stavte na sandále na podpätku z kolekcie Jenny Fairy. Pre stĺpcový podpätok a miernu platformu si ich zamilujú aj tie najväčšie milovníčky pohodlia.

Výrazný žltý kúsok uzemnite doplnkami vo francúzskej modrej. Klobúk s mašľou, masívne náušnice alebo retro okuliare, to všetko patrí k tohtoročnému letu. Podľa svetových „It girls“ je módnym doplnkom aj smartfón, takže ho nezabudnite obliecť do tematického obalu, napríklad ananásu. Ten a ďalšie ženské nevyhnutnosti zbaľte do štýlovej crossbody kabelky z línie Jenny Fairy. Viac inšpirácii hľadajte v predajniach CCC alebo na http://ccc.eu/sk.

Letná kolekcia Reserved je viac ako len oblečenie. Sú to kúsky, s ktorými môžete vyjadriť svoju osobnosť. Je odrazom najnovších trendov, a to nielen v móde. Všetky si tu nájdu niečo svoje - romantické duše, milovníčky elegancie i športové typy. Do popredia prichádza hra s minimalizmom, asymetrickými a oversized strihmi. Modrá, púdrová ružová, zelená, biela, žiarivá žltá, červená a ďalšie farebné odtiene dávajú nespočetne veľa možností pre zapojenie kreativity a kombinovanie. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.