Kvety a farby v šatníku

Napísal Mohito, Desigual 05. jún 2017

V jarnom a letnom období sa značka Mohito a Desigul uberá vyslovene romantickým smerom. Prichádza obdobie ženských šiat, jemných topov a v centre pozornosti sú aj bohato zdobené košele. Ideálne prevetrať svoj šatník a vymeniť obsah v skriniach za nové a svieže kúsky.

Flower Crush MOHITO

Kolekcia už je k dispozícii na www.mohito.com a v predajniach. Na jar kvitne všetko, vrátane ženskosti! Paleta farieb je založená na smotanovej ružovej, pastelových odtieňoch i modrej farbe. Čipka a lesklé aplikácie nemôžu chýbať. Okrem elegancie a modelov, ktoré sú ideálne do práce a školy, prichádza čas tiež na viac ležérnu módu, a to napríklad denim kabáty s výšivkami, bombery zdobené na chrbte i oversize kabáty.

Večer plný farieb Desigual

Jarné a letné večery, keď je von príjemne, sú ako stvorené na pohodové stretnutia s priateľmi. Večer vždy na oblečení okorenia farby, ktoré dokonale vyniknú práve na nosnej farbe večera a noci - čiernej.
Tmavý základ na šatách, overaloch, bundách vhodne dopĺňajú zelená, modrá a tmavá červená. Nič krikľavé, no decentná paleta farieb, ktorá sa k decentnému večeru perfektne hodí. Vďaka vzdušným materiálom sa budete navyše cítiť príjemne.


Noc a zvodnosť idú dokopy s transparentnosťou, ženskými strihmi a dôrazom na detaily, ktoré značku Desigual i ich nositeľky tak odlišujú. Modely, ktoré sú ako stvorené na nosenie počas jarných a letných večerov úpútajú na prvý pohľad. Okrem farieb sa o to stará transparentnosť, čipka i potlače kvetín a geometrické vzory. Modely z novej kolekcie Desigual pre sezónu jar/leto 17 kúpite v kamenných predajniach v Bratislave.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.