Voľnočasová a športová obuv pre deti a mládež

Napísal Adidas, CCC 25. apríl 2017

Dokonalý komfort počas celého dňa splní nový model tenisiek adidas Originals NMD, ktorý prichádza v 10 nových farebných prevedeniach a dopĺňa ho aj nová kolekcia oblečenia. Nezaostáva ani kolekcia detskej koženej obuvi Lasocki Kids a Lasocki Young.

Kolekcia adidas Originals NMD prepája bežný mestský život s kultúrou zdravého životného štýlu, vďaka čomu sa prispôsobí vašim potrebám – môžete si v nej zacvičiť, ísť si zabehať alebo ju nosiť len ako súčasť každodenného outfitu. Povrch tenisiek je vyrobený zo špeciálneho materiálu Primeknit, ktorý sa ihneď po obutí prispôsobí chodidlu a podrážka BOOST™ zaručí pohodlné presúvanie sa z akéhokoľvek miesta na miesto. Nové farby tenisiek adidas Originals NMD sú od 6.4. dostupné v predajniach SneakAvenue, Slowatch, Trendsetter, Shooos alebo na www.adidas.sk/nmd.

V kolekcia detskej koženej obuvi Lasocki Kids a Lasocki Young

Detská rada -to je široký výber obuvi do každého počasia. Starostlivosť o kvalitnú výrobu a výber tých najlepších materiálov. S dôrazom na správny vývoj detských chodidiel používa značka Lasocki Kids a Lasocki Young kožu najvyššej kvality a ostatné materiály používané vo výrobe pravidelne kontrolujú tak, aby zaistili čo najvyššiu bezpečnosť výrobkov.

INŠPIRUJTE SA: Milovníkov kreslených rozprávok Disney a Marvel potešia topánky s obrázkami ich obľúbených postaviček: Cars, Planes, Minnie Mouse, Spiderman, Sophie The Princess alebo Violetta.

Viac inšpirácii na http://ccc.eu/sk/.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.