Must-have kúsky jarnej sezóny

Lodičky, biele tenisky, workery... Ktoré topánky sú ešte základnou výbavou každej fashionistky? No predsa členkové čižmy s otvorenou špicou!

Nejde o klasický čižmový kúsok, akého ste sa od jesene nanosili viac než dosť. Na jar sa tento model zaslúžil o menší upgrade v podobe otvorenej špice, ktorá pôsobí nesmierne zvodne.

Dominantným prvkom členkových čižmičiek z kolekcie koženej obuvi Lasocki je okrem voľnej špice aj šnurovanie, ktoré balansuje na hrane estetickosti a funkčnosti. Aj vďaka nemu a hrubšiemu podpätku skvele držia na nohe a balans v nich udržíte aj pri menšom pokluse na autobus.

Pohodlne a chic

Ak už teraz viete, že viac ako polovicu dňa na opätkoch jednoducho „nedáte“, máme pre vás tip. Nech už idete kamkoľvek, vezmite si so sebou záložný pár topánok na rovnej podrážke, napríklad moderné slip-ony. Na vrchole topánkovej hitparády sa držia už od minuloročnej jari, a to aj vďaka pohodlnosti a šikovnému nazúvaniu.

Možno trochu pôsobia dojmom, že ste sa ráno nestihli prezuť z papučiek, preto vyberajte taký model, ktorý na prvý pohľad upúta zaujímavými detailmi alebo výraznejšou aplikáciou. Nás si získali čierne „našuchovačky“ s trblietkami z trendovej línie Jenny Fairy. S prvými jarnými lúčmi budú na vašich nohách hrať príjemnú svetelnú hru.

Must-have kabelka  

Celý tento náklad zbaľte do chic vrecovej tašky z kolekcie kabeliek Jenny Fairy. Na rozdiel od klasických kabeliek ju nemusíte nosiť na predlaktí alebo v ruke. Jednoducho si ju prehoďte cez rameno alebo krížom cez plece a svoje obľúbené cappuccino si môžete vychutnať aj za pochodu v štýle hollywoodskej celebrity.

Vďaka polohovateľnej šnúrke vieme regulovať jej objem podľa vlastných predstáv, takže doň vieme okrem náhradného páru topánok zmestiť aj kozmetickú tašku, prípadne misku s avokádovým šalátom.  

Tieto a mnohé ďalšie trendové modely nájdete pod jednou strechou v kamenných predajniach CCC alebo na stránke www.ccc.eu/sk

Cestou necestou

V portfóliu značky TOMS už dva roky úspešne figuruje aj kolekcie tašiek a batohov, ktoré pomáhajú. V duchu princípu "kus za kus" daruje TOMS za každú predanú kabelku tzv. Birth Kit - hygienický balíček obsahujúci základné pomôcky potrebné na zaistenie bezpečného pôrodu (mydlo, rukavice, čistá podložka atď.). Okrem toho v postihnutých oblastiach školí personál, aby predišiel zbytočným úmrtiam mamičiek a detí počas pôrodov, ktoré často prebiehajú úplne bez pomoci a v nedostatočných hygienických podmienkach.

toms bag 0317

Originálny dizajn tašiek sa nesie v duchu trende world traveller: inšpiráciu čerpá práve v rozličnosti kultúr krajín, kde pomáha. Kolekcia tento rok obsahuje okrem obľúbených batohov aj elegantné káble do mesta alebo tašky typu "totes".

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.