„Ellie Goulding for DEICHMANN“

V populárnych priestoroch MC Motors bola predstavená nová kolekcia „Ellie Goulding for DEICHMANN“ a hostia sa zúčastnili aj na živom akustickom vystúpení tejto popovej hviezdy.

„Pre mňa je obuv výrazom momentálnej nálady. Uvedenie vlastnej kolekcie mi umožňuje vyjadriť môj štýl. Moja kolekcia obsahuje modely na každú príležitosť – naozaj sa neviem rozhodnúť, či nosím radšej podpätky, alebo sandále – stále ich striedam,“ hovorí Ellie Goulding, ktorá ovládla hudobné rebríčky hitmi ako „Love me like you do“ a „Burn“ a ktorá navyše patrí medzi najúspešnejšie britské sólové umelkyne za uplynulé desaťročie.  

ellie goulding deichmann02

Tenisky, etno sandále, podpätky, platformy, espadrilky alebo šľapky na podpätku – celá kolekcia „Ellie Goulding for DEICHMANN“ sa nesie v duchu motta „Kráčaj v štýle hviezd“ („Rock your Look“). Pestré farby, extravagantné tvary, individuálne opracovanie alebo nity v rockovom duchu pritom prepožičiavajú štýlovým kúskom tú pravú osobitosť. Kolekcia „Ellie Goulding for DEICHMANN“ je odteraz dostupná vo všetkých predajniach a v internetovom obchode na www.deichmann.com. Modely stoja od 19,90 do 39,90 €.

Kolekcia je v ponuke predajní a internetových obchodov skupiny DEICHMANN celkovo v 21 európskych krajinách. 

Televízny spot ku kampani realizoval hviezdny režisér Emil Nava.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.