Keď je bunda podstatou

Nedočkavo už všetci čakáme na zmenu ročného obdobia, ktorá prinesie vyššie teploty a s ňou aj zmenu šatníka. Teplé vetrovky a kabáty poputujú s radosťou do skrine a nahradia ich ľahšie kabáty, plášte a praktické bundy. Prinášame vám niektoré z nich, ktoré vás možno inšpirujú.

Značka Desigual si našla u nás už mnoho zákazníkov, ktorí ju cielene vyhľadávajú pre jej nezameniteľný dizajnérsky rukopis. Nevymyká sa tomu ani kolekcia jar/leto 2017. Doprajte svojmu šatníku kúsky, ktoré sa stanú jeho podstatou. Farby, aplikácie, vzory, čo vám dodajú podstatný nádych nevšednosti nájdete v kolekcii búnd Desigual pre sezónu jar/leto 17.

Značka Mohito otvára sezónu jar/leto 17 s kampaňou LA PLAY, ktorá má vo svojom pozadí slnkom zaliate mesto Los Angeles. Dizajnéri dávajú do popredia transparentnosť, jemnú čipku i farebné výšivky.
Kampaň La Play ukazuje, že sezóna je plná hravosti a experimentovania i v šatníku modernej ženy. Klasika tu dostáva nový nádych, a tak napríklad džínsové kabáty a bundy zaujmú už na prvý pohľad bohatým zdobením a vyšívaním, ktoré čerpá inšpiráciu v ďalekom Japonsku. V tejto sezóne nič nie je jednoznačné - džínsové bundy sa stávajú korzetmi, kožené sukne topmi, sponky do vlasov zdobia kabáty.... Keď dekorácie, tak asymetrické. Jar a leto je doslova hrou textúr a vzorov.

Privolajte jar veselými farbami

Aj vy ste si už všimli, že dni sa postupne predlžujú? To je neklamný znak toho, že jar sa pomaly a isto blíži. Aj v obchodoch už vykladajú jarné oblečenie. Tenšie svetríky, tenké bundy, svetlé farby. Aj nohy dostanú postupne voľnosť v príjemných poltopánkach. Ak vás už teda nebaví, prehrabovať sa vo svojom šatníku, obmedzenom na pulóver, rolák a teplé nohavice, začnite s jarnými nákupmi. Tenším oblečením a pestrými farebnými kreáciami možno privoláte jar. A ak spojíme svoje sily, príde možno ešte skôr J Nezabudnite na prírodné materiály – imitácie kože, na bavlnu, vzory v podobe kvietkov. A kým sa slnko oprie plnou silou, vyzbrojte sa šálmi a viacerými vrstvami.

Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk           

Tip na rýchly a pohodlný nákup obuvi

Online obchod s vlastnou kolekciou obuvi spustila nová domáca značka NEXT SHOES: www.nextshoes.sk. NEXT SHOES predáva obuv, ktorú vyrába. V ponuke je na rozdiel od mnohých e-shopov iba vlastná kolekcia pre ženy, mužov a deti. Ponuka značky sa sústreďuje na užitočnosť a kvalitu, a to pri zachovaní prijateľných cien.
Cyklus nových produktov bude kopírovať reálne ročné obdobia a potreby zákazníkov. Tradičné značky vďaka nastaveniu kolekcií pre sezóny jar/leto a jeseň/zimu, už napríklad v januári predávajú hlavne letnú obuv, ktorá však v praxi nemá reálne využitie. NEXT SHOES navyše kladie dôraz na rýchle a bezplatné doručenie každej objednávky. Domáca značka začína na domácom trhu, no plánuje expanziu i do ďalších krajín.

nextshoes 1000x667

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.