Kvietky a pásiky v jarnom a letnom šatníku

Napísal Marks&Spencer, Stefanel 09. február 2017

Kvetinový vzor vám pozdvihne náladu, a to po celý rok. Platí však, že nikdy sa s kvetinami na sebe nebudete cítiť tak perfektne, ako keď ich budete nosiť v prvých jarných dňoch. Geometrické vzory osviežia šatník a pásiky pôsobia romanticky vďaka kombinácii s pastelovými farbami.

Je na vás, či zvolíte decentný motív na telovom podklade, alebo sa vyberiete na odvážnu cestu kvetín od hlavy po päty. Návrhári Marks & Spencer sa tentokrát rozhodli pre rôzne podoby. Dovolené je naozaj všetko.

Tip:
Kto hovorí, že kvety sú len pre romantické duše odeté v šatách? V rozpuku môžu byť i vaše pohodlné tenisky. Kvetinové bombery zas predstavujú zábavný kontrast krehkosti a rebélie.

Stefanel vo svojej novej kolekcii na jar/leto 2017 pokračuje v znovuobjavovaní svojej vlastnej DNAestetickej identity. Vracia sa k hodnotám, ktoré už viac ako 50 rokov charakterizujú dušu tejto značky, ale tentokrát ich prezentuje moderným, súčasným spôsobom.

Jednoduchosť, výber tých najlepších materiálov, pozornosť venovaná detailom a konečným úpravám, to sú základné stavebné prvky pre silnú, rozpoznateľnú, konzistentnú a oku lahodiacu kolekciu. Neopozerané nápady, elegantný a moderný štýl inšpirovaný kozmopolitnými ženami, ktoré majú šmrnc a jednoduchosť je pre ne spôsob, ako podčiarknuť svoju krásu.

Pleteniny, ktoré vždy boli srdcovou záležitosťou značky, sú ešte viac sexi vďaka ikonickému, farebnému, geometrickému žakáru a elegantnému kašmíru použitých v moderných prevedeniach a strihoch. Novými prvkami kolekcie sú: bavlnené modely, priadza, ktorá dáva modelom trochu rustikálny vzhľad bez straty elegancie, krepová bavlna, ktorá dodáva mäkky objem s rozvlnenými detailami a prúžkované modely. Čipka a háčkovanie dodávajú kolekcii ľahký, romantický nádych.

Kolekcia sa vyznačuje voľnými strihmi, ktoré sú lichotivé ku každej postave. Geometrické vzory osviežia šatník, nájdete ich na dlhých hodvábnych šatách, blúzkach aj tričkách. Pásiky pôsobia romanticky vďaka kombinácii s pastelovými farbami.

MUST HAVE: polovičný kabát z netkanej bavlny, ikonický prvok značky Stefanel, je predstavený v inovovanej verzii s kvetinovou potlačou. Skladaný úplet sa stáva perfektným oblečením na špeciálne príležitosti. Háčkovaný sieťovinový pulóvrikkardigán sú svojou jednoduchosťou ideálnym prvkom pre každý jarný outfit.

Farebná škála modelov začína pri neutrálnych odtieňoch smotanovej, béžovej, bielej, šedej, prechádza do jemne ružovej, žltej, jasnej oranžovej, až naberá všetky odtiene pelargónie a orgovánu. Prím hrajú aj modely oceánsky modrej, tmavomodrej, pistáciovej, fuchsiovej, a zelený odtieň morských rias. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.