Módne tipy na zimu a jar 2017

Aj vás prekvapila intenzita tohtoročnej zimy? Veríme, že nie a že váš šatník bol na ňu pripravený. Ak ho ale potrebujete doplniť, ponúkame vám malú inšpiráciu na veci, ktoré by v ňom ani túto sezónu nemali chýbať.

Veď zima ešte nepovedala posledné slovo a aj keď bude prekričaná jarom a letom, opäť sa vráti.

Bundy

Preč sú časy ťažkých a objemných búnd, ktoré napodiv vôbec dobre nedržali teplo a skryli aj to čo nemali. Snáď nikomu nie je ta týmto schizofrenickým obdobím smutno. Zvlášť teraz, keď sú na výber dámske bundy s úplne inými vlastnosťami. V kurze sú  najmä páperové bundy, ľahké, príjemné na nosenie aj dotyk a perfektne hrejivé. Chcete vyzerať, športovo, elegantne, prípadne športovo-elegantne? Páperovú bundu potom musíte mať! Je to univerzálny kúsok oblečenia, ľahko skombinovateľný s akýmkoľvek druhom outfitu a vhodný do mesta aj na hory. Za nás určite top tejto zimy a jari!

Svetre

sú tradičnou súčasťou ženského šatníka. Akýsi evergreen v tom najlepšom slova zmysle. Presne toto charakterizuje dámske svetre, pri ktorých túto zimu platí, že v jednoduchosti je krása. A elegancia tiež. Čo sa štruktúry pletenia týka, pokojne vyberajte hrubšie oká či jemnejší vzor. Trendovými farbami sú najmä tie celistvé a decentné ako telová, sivá alebo rôzne odtiene tmavej. Radšej takto ako priveľmi nápadne, farebne či vzorovane. Hoci, aj nejaký ten pestrý svetrík môže byť, nech to v šatníku nevyzerá úplne jednotvárne.

Obuv

Nasledujúci tip má význam skôr z hľadiska perspektívy. Buďte pripravené na čas, keď je zima na spadnutie a jar sa chystá zaklopať na dvere. Dámske poltopánky vám v tom akiste pomôžu. Ale môžu byť aj mokasíny. Osviežte svoj outfit touto univerzálne použiteľnou obuvou. Tento druh topánok je mimoriadne obľúbený napríklad v Taliansku, krajine, ktorá je slnku a móde zasľúbená.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.