Topánky a doplnky

Štýl sa stretáva s pohodlím v kolekcii obuvi Marks & Spencer pre sezónu JAR/LETO 2017. Vyberte si topánky a doplnky, ktoré sú trendy, pohodlné zároveň a perfektným základom pre koniec zimy a začiatok jari.

ms 271216

Pohodlná chôdza

Značka pokračuje v inováciách INSOLIA® a INSOLIA FLEX®, ktoré sa starajú o pohodlie. Nakoniec milovníčky štýlu to poznajú, že koľkokrát pre krásu museli trpieť. Tu niečo podobné nehrozí.

Technológia Insolia®
prerozdeľuje hmotnosť a znižuje nepohodlie, ktoré býva spojené s topánkami na vysokom podpätku. Menší tlak na na chodidlách, väčšiu stabilitu i pohodlie pre chrbticu si zamilujete. V Marks & Spencer toto logo nájdete na obuvi s podpätkom nad 40 milimetrov.

Technológia Insolia Flex®
sa stará o pohodlie v balerínkach a má na svedomí správne umiestnenie chodidiel v topánkach a ich prirodzený pohyb pri chôdzi.

Kabelky a opasky

Kolekcia doplnkov MARKS & SPENCER pre sezónu JAR/LETO 17 prináša ohurujúci a cenovo dostupný spôsob pre vstup do novej sezóny. Aztécke vzory na celom spektre doplnkov, ozdobné výšivky a klasická obuv z prírodnej kože v atypických farbách (napríklad kaki) tvoria základ kolekcie. Doplnky sú perfektným základom pre koniec zimy a začiatok jari.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.